Dětské kolo CXC Amor 20" - modro-bílé | Dětská kola | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Dětské kolo CXC Amor 20" - modro-bílé

Cyklistika je jeden z nejpopulárnějších sportů, který můžete dělat od malička až do stáří. Navíc na kole můžete jezdit celá rodina společně a trávit tak aktivně volný čas v přírodě - nejen v létě!Děti jízdu na kole milují. Pamatujete se ještě na své první kolo a pocit vzrušení, když jste dokázali sami ovládat tento ... Čítaj ďalej
3 499 Kč
Skladem
Očakávané doručenie 17. červen
Výrobce: Hurtownia7
Kód výrobku: CXCAMKF

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Cyklistika je jeden z nejpopulárnějších sportů, který můžete dělat od malička až do stáří. Navíc na kole můžete jezdit celá rodina společně a trávit tak aktivně volný čas v přírodě - nejen v létě!

Děti jízdu na kole milují. Pamatujete se ještě na své první kolo a pocit vzrušení, když jste dokázali sami ovládat tento jednoduchý dopravní prostředek? Dítěti darujete nejen nádherný dárek, ale jako bonus získá skvělý prostředek pro sportovní aktivity na čerstvém vzduchu. Touha po cyklistice žene děti ven, aby si mohli užívat určitou nezávislost, radost a vzrušení z jízdy. Na kole je možné jednoduše nastavit výšku sedadla. Kolo je pohodlné, je vybaveno protiskluzovým kormidlem. Dětské kolo bude díky perfektnímu designu atraktivní. Vyměňte hromadnou dopravu a udělejte něco pro své zdraví a životní prostředí.

Vlastnosti produktu:

- ocelová konstrukce

- pevnost a stabilita

- kvalitní materiály

- V brzda

- pohodlné sedlo

- perfektní design


Důležitá informace: Kolo odesíláme v částečně složeném stavu. Zákazník si sám na vlastní náklady zajistí montáž i nastavení kola.

DODÁNÍ: Termín doručení se může v některých případech lišit od uvedeného. Ohledně přesného termínu doručení prosím kontaktujte naši zákaznickou linku.

 Vlastnosti produktu

Vhodné pro děti: do 5-8 let

Vhodný pro výšku postavy: 95-120 cm

Materiál rámu: ocel

Velikost rámu: 12 "

Velikost kola: 20 "

Pneumatiky: 20 x 1.75

Brzdy: přední V brzda a zadní kontra brzda

Barva: bílo-modrá

Hmotnost: 13 kg

Hmotnost balení: 15 kg

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!