Dětské hrající odrážedlo Inlea4Fun 3v1 COUPE - modrá | Hračky do zahrady | Inlea.cz

Dětské hrající odrážedlo Inlea4Fun 3v1 COUPE - modrá

Dětská odrážedla jsou první věc, kterou dokáže dítě ovládat samo. Proto mnoho rodičů řeší první seznámení dítěte s cyklistikou právě tak. Dětské odrážedlo Inlea4Fun 3v1   je skvělá a bezpečná hračka. Součástí je vodící tyč , který umožní rodiči určovat směr jízdy a zároveň čtyřkolku tisknout. Čtyřkolka je vybavena s ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

1 549 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE-1260

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Dětská odrážedla jsou první věc, kterou dokáže dítě ovládat samo. Proto mnoho rodičů řeší první seznámení dítěte s cyklistikou právě tak.

Dětské odrážedlo Inlea4Fun 3v1   je skvělá a bezpečná hračka. Součástí je vodící tyč , který umožní rodiči určovat směr jízdy a zároveň čtyřkolku tisknout. Čtyřkolka je vybavena s stojanem na nohy . Vodicí tyč se dá snadno odstranit. Pod sedadlem je úložný prostor , kde si vaše dítě může dát své hračky. Tvar hračky pomáhá rozvíjet motorické schopnosti dítěte v době, kdy se učí chodit. Pro správný vývin svalů a kloubů našich ratolestí je nesmírně důležitý každodenní pohyb , nejlépe na čerstvém vzduchu. Odrážedlo je vyrobeno z kvalitního plastového materiálu , ve veselých barevných kombinacích. Dopřejme tu radost i našim dětem, zaobstarajme jim už v útlém věku opravdový dopravní prostředek - odrážedlo.


Vlastnosti produktu:

- 2 knoflíky na volantu

- melodie - baterie nejsou součástí balení

- klakson

< p> - úložný prostor pod sedadlem

- pevný, kvalitní plast

- interaktivní volant

- modern design

- barva: žlutá

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!