Dětské edukační chodítko Huanger -ružové | Inlea.cz

Dětské edukační chodítko Huanger 5995 - růžové

Překvapte své dítě edukačním hracím chodítkem, které díky interaktivitě poskytne mnoho zábavy. Veselé barvy či atraktivní příslušenství zaručeně přilákají pozornost dětí a zajistí zábavu na dlouhé hodiny. Díky kolečkům a držadlu mohou děti trénovat své první krůčky a při tom se i skvěle zabaví! Chodítko má odnímatelné ... Čítaj ďalej
695 Kč
Skladem do 3-5 dny
Výrobce: Huanger
Kód výrobku: LE-5995

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Překvapte své dítě edukačním hracím chodítkem, které díky interaktivitě poskytne mnoho zábavy. Veselé barvy či atraktivní příslušenství zaručeně přilákají pozornost dětí a zajistí zábavu na dlouhé hodiny. Díky kolečkům a držadlu mohou děti trénovat své první krůčky a při tom se i skvěle zabaví! Chodítko má odnímatelné hračky: ozvučené klíče od auta a desku na kreslení. Hrací panel obsahuje sešit a zrcadlo.

Do chodítka jsou zapotřebí 2 x AA 1.5V baterie, které nejsou součástí balení. Chodítko Huanger je vyrobeno z těch nejkvalitnějších materiálů pro bezpečnost vašich dětí. Objednejte si toto interaktivní chodítko Huanger a pořiďte tak svému děťátku chvíle plné skvělé zábavy!

Vlastnosti produktu:

• interaktivní chodítko s příslušenstvím

• otáčející se prvky různých tvarů a barev

• bezpečný materiál

 Vlastnosti produktu

Rozměry chodítka: 34 cm x 42 cm x 45 cm

Napájení: 2 x AA 1.5V (nejsou součástí balení)

Rozměry balení: 46 cm x 11 cm x 34 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!