Dětské postýlky
+420 (2) 34717580

Dětské postýlky

Hledáte kvalitní dřevěné dětské postýlky? V nabídce Inlea.cz najdete bezpečné a stylové dětské postýlky a kolébky. Dětská postýlka je velmi důležitá součást dětského pokojíčku, která musí být kvalitní a bezpečná. Zařizujete dětský pokoj pro novorozence? Nezapomeňte na kvalitní dětskou matraci či na praktické dětské úložné boxy. Pokud hodně cestujete, bude se vám určitě hodit cestovní postýlka z naší nabídky.

Dětská jídelní židlička 2v1 Caretero Indigo béžová Krásná dětská jídelní židlička 2v1 Caretero Indigo, nabízí židli a houpačku v jednom setu. Jíde..

5 400 Kč

Inlea4Fun Hrací deka s melodiemi ŽIRAFA Veselá, barevná interaktivní deka Žirafa se zvířátky je plná aktivit a zábavných činností, které zar..

849 Kč

Konig Kids LION ACTIVITY Hrací deka 3 v 1 - lev Hrací deka vám zaručí ideální podložku pro děťátko v batolecím věku. Zabezpečte Vašemu miminku pohád..

979 Kč

Jídelní židlička Caretero BISTRO růžová Krásná dětská židlička Caretero Bistro je velmi pohodlná a moderní jídelní židlička. Atraktivní desi..

2 690 Kč

Sada poťahov ku stoličke Fresco - Strieborná Sada potahů ke židli Fresco s 5-bodovým zapínáním pro maximální pohodlí a bezpečnost dítěte. Díky ko..

3 135 Kč

Dětská houpačka CARETERO Bugies elektornická modrá Praktická houpačka CARETERO LOOP, která zajistí dítěti příjemné chvíle odpočinku.  Houpačku lze..

2 466 Kč

Inlea4Fun MUSICAL STROLLER Dětské edukační chodítko s melodie - modré / červené Překvapte své dítě edukačním hracím chodítkem Inlea4Fun, které díky interaktivitě poskytne mnoho záb..

819 Kč

Dětská houpačka CARETERO Loop elektronická bežová Praktická houpačka CARETERO LOOP, která zajistí dítěti příjemné chvíle odpočinku. Houpačku lze snadn..

2 466 Kč

Kiduku Autosedačka 9-36 kg AKS-003 - Modrá Autosedačka Německé značky Kiduku byla vyrobená s cílem zajistit maximální bezpečnost a pohodlí vaše..

1 399 Kč

Detská hojdačka CARETERO Bugies modrá Krásná a praktická houpačka CARETERO Bugies. Houpačku lze snadno složit a nezabere tak mnoho místa. ..

4 258 Kč


Váš nákupní košík je prázdný!