Dětské žehlicí prkno se žehličkou | Inlea.cz

Dětská žehlící deska se žehličkou a šicím strojem LITTLE MASTER

Žehlící prkno pro děti s dětskou žehličkou potěší malé domácí pomocníky ve věku od 3 let. Žehlící prkno působí pro děti velmi realisticky a má pevnou konstrukci. Zapojením vašeho dítěte do žehlení a domácích prací v něm již od malička pěstujete smysl pro pořádek a čistotu. Společným žehlením ukazujete dětem, že i žehlení může ... Čítaj ďalej
581 Kč
Skladem do 3-5 dny
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE-1218

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Žehlící prkno pro děti s dětskou žehličkou potěší malé domácí pomocníky ve věku od 3 let. Žehlící prkno působí pro děti velmi realisticky a má pevnou konstrukci. Zapojením vašeho dítěte do žehlení a domácích prací v něm již od malička pěstujete smysl pro pořádek a čistotu. Společným žehlením ukazujete dětem, že i žehlení může být zábavné.

Žehlička funguje také s baterií, při žehlení vydává speciální zvuky. Žehlička je vybavena ergonomickou rukojetí. Žehlící prkno lze složit, je velmi atraktivní. Sada obsahuje také šicí stroj, který funguje stisknutím tlačítka nebo pedálu, látku je opravdu možné šít. Součástí šicího stroje jsou 2 nitě a hadřík. Dopřejte vašim ratolestem kvalitní a bezpečné hračky. Výrobce dětských hraček Inlea4Fun klade důraz na propracovaný design a kvalitu použitých materiálů, které jsou vhodné pro jemné dětské ručky.

Vlastnosti produktu:

- vyrobeno z kvalitních materiálů

- žehlička

- žehlící prkno

- šicí stroj

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Rozměr šicího stroje: 18 cm x 7 cm x 17 cm

Rozměr žehličky: 22 cm x 13 cm

Rozměr žehlicího prkna: 24 cm x 36 cm x 18 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!