Detská žehliaca doska so žehličkou Inlea4Fun SWEET HOME | Inlea.cz

Dětská žehlící deska s žehličkou Inlea4Fun SWEET HOME

Žehlící prkno pro děti s dětskou žehličkou potěší malé domácí pomocníky ve věku od 3 let. Žehlící prkno působí pro děti velmi realisticky a má pevnou konstrukci. Součástí setu na žehlení je stojan na položení žehličky, 4 kolíčky, 4 věšáky a 3 x kartonové šaty na zavěšení na věšák a koš na prádlo. Žehlička je realistickou kopií ... Čítaj ďalej
1 169 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: RA-ZDZ.QF2904P

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Žehlící prkno pro děti s dětskou žehličkou potěší malé domácí pomocníky ve věku od 3 let. Žehlící prkno působí pro děti velmi realisticky a má pevnou konstrukci. Součástí setu na žehlení je stojan na položení žehličky, 4 kolíčky, 4 věšáky a 3 x kartonové šaty na zavěšení na věšák a koš na prádlo. Žehlička je realistickou kopií originálu.

Celý žehlící set je v bílé a růžové barvě. Desku na žehlení lze snadno sundat. Zapojením vašeho dítěte do žehlení a domácích prací v něm již od malička pěstujete smysl pro pořádek a čistotu. Společným žehlením ukazujete dětem, že i žehlení může být zábavné.

Dopřejte vašim ratolestem kvalitní a bezpečné hračky. Výrobce dětských hraček Inlea4Fun klade důraz na propracovaný design a kvalitu použitých materiálů, které jsou vhodné pro jemné dětské ručky.

Vlastnosti produktu:

- vyrobena z kvalitních materiálů

- bílý-růžový moderní design

- množství doplňků

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Rozměry

- žehlící prkno: 41 x 19 x 26 cm

- žehlička: 22 x 9 x 12 cm

- koš na prádlo: 12 cm bez držadla x 16 cm x 10 cm

- věšák: 27 x 22 x 9 cm

Rozměry balení: 57 x 43,5 x 10,5 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!