+420 2 55719027

Šlapadlá

Hledáte zábavná dětská šlapadla? V naší nabídce najdete dětský traktor na šlapání nebo skvělá šlapací autíčka. Dětské šlapadlo je skvělá pomůcka na zvládnutí rovnováhy, koordinace a jiných dovedností. Vaše děti čekají hodiny zábavy s našimi šlapacími vozidly. Vyberte pro ně to nejlepší už dnes na Inlea.cz. U nás najdete dětská vozidla v rozličných vyhotoveních, nabízíme dětská kola, tříkolky, dětská odrážedla nebo stylové dětské koloběžky.

VEDORA Intro 200 chlapecký kolo 20´´ Moderní a kvalitní kolo Vedora Intro pro děti a juniory s Hi-Ten vidlicí a CZ Torpedo brzdou. Pamat..

4 125 Kč

VEDORA Mad speed 200 chlapecký kolol 24´´ Pamatujete si ještě na svůj první kolo? Udělejte obrovskou radost z prvního kola i Vašim dětem. Je t..

6 023 Kč

Inlea4Fun Cykloodrážadlo RACER - biela Inlea4Fun Cykloodrážadlo RACER RACER cykloodrážadlo ,ktoré každé dieťa bude mať rád a rastie s naším..

1 235 Kč

Detská trojkolka Baby Mix pink Detská šliapacia trojkolka Baby Mix pre aktívne deti. Určená pre deti vo veku 3-5 rokov. Charakteris..

2 582 Kč

Aga4Kids Odrážedlo BMW s vodící tyčí - Červený Odrážedlo BMW je stylová a funkční hračka, která rychle přinese radost dítěti a poskytuje mu příleži..

1 199 Kč

Aga4Kids Odrážedlo BMW s vodící tyčí - Bílí Odrážedlo BMW je stylová a funkční hračka, která rychle přinese radost dítěti a poskytuje mu příleži..

1 199 Kč

Inlea4Fun Maxi Digger báger pre deti Inlea4Fun Maxi Digger Báger pre detiMaxi Digger Báger pre deti je vyrobený z kvalitného materiálu, k..

1 190 Kč

Injusa BLIZZARD 16" Red 2016 Vše si vychutnáte se svým dítětem a k tomu vás bude hřát dobrý pocit, že vaše dítě jezdí na kvalitní..

2 990 Kč

VEDORA Pump it disc 15´´ Kolo ve stylu Freestyle / Dirt s kvalitním rámem a s odpruženou vidlicí. Určen je pro disciplínu Fre..

9 323 Kč


Váš nákupní košík je prázdný!