Dětská pistole s terčem a s pěnovými náboji BLASTER | Detské zbrane | Inlea.cz

Dětská pistole s terčem a s pěnovými náboji BLASTER

Pěnové pistole jsou dynamickou a bezpečnou zábavou pro děti všech věkových skupin. Dětská zbraň se velmi snadno používá a zaručuje spoustu zábavy. Na rozšíření stávajícího arzenálu zde naleznete dětskou pistoli. Náboje jsou pěnové, měkké a nikoho nezraní. Dětská zbraň je dodána se zaměřovačem a 40 ks pěnových nábojů. S touto ... Čítaj ďalej
1 153 Kč
Skladem do 3-5 dny
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE-5087

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Pěnové pistole jsou dynamickou a bezpečnou zábavou pro děti všech věkových skupin. Dětská zbraň se velmi snadno používá a zaručuje spoustu zábavy. Na rozšíření stávajícího arzenálu zde naleznete dětskou pistoli. Náboje jsou pěnové, měkké a nikoho nezraní. Dětská zbraň je dodána se zaměřovačem a 40 ks pěnových nábojů. S touto skvělou zbraní bude Vaše dítě připraveno na jakoukoli akci. Dětská pistole na pěnové munice je vyrobena z certifikovaného materiálu, který je plastový. Její konstrukce připomíná skutečnou zbraň, ale je velmi bezpečná – nemá ostré konce a prvky. Manipulace s hračkou je velmi jednoduchá a přináší spoustu zábavy.

Chcete-li spustit zbraň, vložte příslušné baterie (6 x "AA", které nejsou součástí sady), vložte zásobník, přepněte přepínač do polohy "ON" a je připraveno. Můžeme začít zábavu!

Obsah balení:

- pistole

- 40 kusů pěnových nábojů

- terč

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 6 let

Doporučujeme pro: kluky

Rozměry:

- pistole: 60 cm x 30 cm

- průměr terče: 25 cm

Napájení na baterie: 6 x AA 1,5 V (nejsou součástí)

Rozměry balení: 62 cm x 31 cm x 15 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!