Dětská motorová pila Inlea4Fun POWER SOUND - červená | Nářadí a nástroje | Inlea.cz

Dětská motorová pila Inlea4Fun POWER SOUND - červená

Dětská motorová pila Inlea4Fun POWER SOUND je výbornou volbou pro malé dřevorubce. Na tuto hračku bude každý chlapeček hrdý.Motorová pila vypadá jako opravdová, dětičky jistě ocení pohybující se řetěz a také zvukové efekty. Hračka je detailně propracovaná a design odpovídá vzhledu opravdového nářadí. Vydává zvuky skutečné pily ... Čítaj ďalej
Tento produkt je momentálně nedostupný.
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: JO-ZA0319

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Dětská motorová pila Inlea4Fun POWER SOUND je výbornou volbou pro malé dřevorubce. Na tuto hračku bude každý chlapeček hrdý.

Motorová pila vypadá jako opravdová, dětičky jistě ocení pohybující se řetěz a také zvukové efekty. Hračka je detailně propracovaná a design odpovídá vzhledu opravdového nářadí. Vydává zvuky skutečné pily a má rotační řetěz. Pila je pro dítě bezpečná, díky gumovému řetězu si Vaše dítě neublíží. Hračka je napájena bateriemi, které nejsou součástí balení. Díky praktickým rozměrům si najdete své místo i v dětském pokoji. Tato pila je nejen skvělá na hodiny plné zábavy, ale i tréninku, který dítě naučí, jak zacházet s nářadím. Dítě se učí, jak správně držet nářadí a bezpečně s ním zacházet. Dítě se učí novým dovednostem, odpovědnosti a odhaluje své skryté talenty.


Vlastnosti produktu:

- zvukové efekty

- realistický design

- ideální dárek pro každou příležitost

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Doporučujeme pro: chlapce

Rozměry pily: 37 x 10 x 15 cm

Napájení: 3 x 1,5 V AA baterie

Hmotnost: 1,1 kg

Rozměry balení: 40 x 20 x 10 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!