Dětská motorová pila Inlea4Fun POWER SOUND - červená | Hračky pro děti | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Dětská motorová pila Inlea4Fun POWER SOUND - červená

Dětská motorová pila Inlea4Fun POWER SOUND je výbornou volbou pro malé dřevorubce. Na tuto hračku bude každý chlapeček hrdý.Motorová pila vypadá jako opravdová, dětičky jistě ocení pohybující se řetěz a také zvukové efekty. Hračka je detailně propracovaná a design odpovídá vzhledu opravdového nářadí. Vydává zvuky skutečné pily ... Čítaj ďalej
332 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: ZA0319

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Dětská motorová pila Inlea4Fun POWER SOUND je výbornou volbou pro malé dřevorubce. Na tuto hračku bude každý chlapeček hrdý.

Motorová pila vypadá jako opravdová, dětičky jistě ocení pohybující se řetěz a také zvukové efekty. Hračka je detailně propracovaná a design odpovídá vzhledu opravdového nářadí. Vydává zvuky skutečné pily a má rotační řetěz. Pila je pro dítě bezpečná, díky gumovému řetězu si Vaše dítě neublíží. Hračka je napájena bateriemi, které nejsou součástí balení. Díky praktickým rozměrům si najdete své místo i v dětském pokoji. Tato pila je nejen skvělá na hodiny plné zábavy, ale i tréninku, který dítě naučí, jak zacházet s nářadím. Dítě se učí, jak správně držet nářadí a bezpečně s ním zacházet. Dítě se učí novým dovednostem, odpovědnosti a odhaluje své skryté talenty.


Vlastnosti produktu:

- zvukové efekty

- realistický design

- ideální dárek pro každou příležitost

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Doporučujeme pro: chlapce

Rozměry pily: 37 x 10 x 15 cm

Napájení: 3 x 1,5 V AA baterie

Hmotnost: 1,1 kg

Rozměry balení: 40 x 20 x 10 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!