Dětská matrace REFOAMED 120 x 60 x 11 cm - modrá | Dětské matrace | Inlea.cz

Dětská matrace REFOAMED 120 x 60 x 11 cm - modrá

Refoamed matrace je navržena tak, aby rodiče mohli klidně spát s vědomím, že svým dětem poskytují optimální podmínky pro spánek.Oxymesh je materiál zítřka. Naše osobní snaha najít tu nejdokonalejší a nejzdravější matraci nás vedla k vytvoření matrace, která je vyrobena z jednoho milionu metrů vysoce elastické vícerozměrné ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

3 014 Kč
Na skladě
Očekávané doručení 14. červenec
Výrobce: REFOAMED
Kód výrobku: K14293

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Refoamed matrace je navržena tak, aby rodiče mohli klidně spát s vědomím, že svým dětem poskytují optimální podmínky pro spánek.

Oxymesh je materiál zítřka. Naše osobní snaha najít tu nejdokonalejší a nejzdravější matraci nás vedla k vytvoření matrace, která je vyrobena z jednoho milionu metrů vysoce elastické vícerozměrné pružiny, která vám poskytne dokonalé vyrovnání páteře. Díky své revoluční struktuře je Oxy-mesh vyroben z 90 % ze vzduchu, což mu dává mimořádné schopnosti proudění vzduchu. Oxymesh, díky své jedinečné struktuře neabsorbuje teplo ani vlhkost, jako pěnové matrace a poskytuje dokonalou cirkulaci vzduchu.

Antibakteriální, antialergenní bez roztočů a plísní – materiály použité k vytvoření struktury síťoviny Oxymesh® zabraňují přežívání roztočů a plísní. Kromě toho má antialergický účinek. Celá struktura Oxy-mesh® je obohacena o ionty stříbra Ag+, takže je antibakteriální.

Matrace je doplněna snímatelným potahem, který je pratelný na 45°C. Po sundání potahu matrace lze jádro matrace Oxymesh omýt studenou vodou, čímž můžete dětskou postel udržovat stále dokonale čistou.

Vlastnosti a funkce:

- matrace je tvořena z 90 % vzduchem, což jí dává nebývalou prodyšnost

- veškeré nečistoty lze z jádra matrace smýt studenou vodou, například ve sprše

- potah matrace je snímatelný a lze ho prát na 45°C

- antibakteriální struktura Oxy-mesh® je obohacena o ionty stříbra Ag+, díky čemuž je antibakteriální

 Vlastnosti produktu

Materiál výplňe matrace: Oxy-mesh

Materiál potahu: 95 % polyester, 5 % polyamid 

Rozměry: 120×60×11 cm

Výrobce: Refoamed

Certifikace: Öko-Tex Standard 100


Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!