Dětská kuchyňka s LED osvětlením Aga4Kids KD9151 | Kuchyňky pro děti | Inlea.cz

Dětská kuchyňka s LED osvětlením Aga4Kids KD9151

Krásný model dětské kuchyňky Aga4Kids je určen pro všechny malé hospodyňky a jejich kamarádky. Tato bohatě vybavená kuchyňka v moderním designu s celou řadou funkčních prvků a doplňků se jistě stane ozdobou každého dívčího pokojíčku. Hra s použitím dětské kuchyně může mít mnoho podob – každý malý kuchtík si najde něco pro sebe. ... Čítaj ďalej
2 598 Kč
Na skladě
Očekávané doručení 14. červenec
Výrobce: AGA
Kód výrobku: K14297

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Krásný model dětské kuchyňky Aga4Kids je určen pro všechny malé hospodyňky a jejich kamarádky. Tato bohatě vybavená kuchyňka v moderním designu s celou řadou funkčních prvků a doplňků se jistě stane ozdobou každého dívčího pokojíčku. Hra s použitím dětské kuchyně může mít mnoho podob – každý malý kuchtík si najde něco pro sebe.

Kuchyňka obsahuje skvělé prvky, které dětem umožní připravit vynikající pokrmy. Dětská kuchyňka je bílá se stříbrnými a hnědými prvky. Kuchyňka má zvukové a světelné efekty. V kuchyňce je trouba, varná deska, dřez, pračka, chladnička a mikrovlnná trouba. LED světlo nad varnou deskou lze zapnout. Kuchyňka je dostatečně velká na to, aby si s ní mohlo hrát více dětí najednou. Tento model moderní dětské kuchyně je ideálním dárkem pro každou příležitost.

Vlastnosti produktu:

- všechna dvířka jsou snadno otevíratelná

- zvukové efekty

- světelné efekty

- otočné knoflíky na sporáku

- LED světlo

 Vlastnosti produktu

Šířka: 80 cm

Celková výška: 80,5 cm

Hmotnost cca.: 13 kg

Rozměr balení: 3+

Výrobce: Aga4Kids

Certifikáty: EN71, CE

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!