Dětská houpačka Aga4Kids Molli H05 - mátová | Dětské houpačky | Inlea.cz

Dětská houpačka Aga4Kids Molli H05 - mátová

Hledáte pro vaše dítě kvalitní, bezpečnou a krásnou houpačku? Nejlepší zábava přímo v teple Vašeho domova! Úžasná interiérová houpačka je skvělým doplňkem, ale i prostředkem pro zábavu Vašich nejmenších.Odolné materiály nejvyšší kvality a ergonomický tvar umožňují bezpečné používání od 6 měsíců věku dítěte. Záda ve tvaru ... Čítaj ďalej
Tento produkt je momentálně nedostupný.
Výrobce: AGA
Kód výrobku: K12491

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Hledáte pro vaše dítě kvalitní, bezpečnou a krásnou houpačku? Nejlepší zábava přímo v teple Vašeho domova! Úžasná interiérová houpačka je skvělým doplňkem, ale i prostředkem pro zábavu Vašich nejmenších.

Odolné materiály nejvyšší kvality a ergonomický tvar umožňují bezpečné používání od 6 měsíců věku dítěte. Záda ve tvaru medvídka vám umožní udržovat správné držení těla dítěte. Houpačka je vyrobena s velkou pozorností k detailům. Materiál je měkký, pohodlný a jemný. Dodávají houpačce ještě větší kouzlo. Výrobek je vyroben z jemného sametového plyšového materiálu, který je velmi měkký a velmi odolný. Díky kvalitnímu zpracování a bezpečnostním prvkům je vhodná již pro děti od 6 měsíců. Vaši ratolest chrání před nechtěným vyklouznutím a pádem. Pokud je látka špinavá, otřete ji měkkým hadříkem. Borovicové dřevo, které tvoří rám, poskytuje záruku vysokého standardu produktu. Houpačka je vybavena robustními bavlněnými lany, které vydrží zatížení až 20 kg. Sada obsahuje dvě silné kovové kola pro zavěšení. Stačí si koupit upevňovací šrouby do betonu nebo dřeva, v závislosti na tom, kde houpačka visí.

Vlastnosti a funkce:

- velmi silné, bavlněné lana

- příčky vyrobené z bukového dřeva

- ideální do interiéru i exteriéru

- zvýšená zadní opěrka

- odnímatelný polštářek pro maximální pohodlí dítěte

- bezpečnostní středoví popruh


 Vlastnosti produktu

Materiál: dřevo, samet, bavlna

Vhodné pro děti: od 6 měsíců

Sedadlo:

- šířka: 24 cm

- hloubka: 26 cm

- výška: 23 cm

Lana: délka 2 m

Maximální zatížení: 20 kg

Normy: CE, splňuje veškeré směrnice EU

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!