Dětská dřevěná houpačka ohrádková Inlea4Fun | Dětské houpačky | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 2 500 Kč!

Dětská dřevěná houpačka ohrádková Inlea4Fun

Naše houpačky jsou určeny pro všechny – pro ty nejmenší, i pro ty větší. Jsou vyrobeny z odolných materiálů, u nás naleznete houpačky nejvyšší kvality pro nejnáročnější podmínky provozu, a také velmi dobrou kvalitu za výhodnou cenu. Každý si umí vybrat podle svých očekávání a možností.Tato zábavná dřevěná dětská houpačka ... Čítaj ďalej
655 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: 3T-H7

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Naše houpačky jsou určeny pro všechny – pro ty nejmenší, i pro ty větší. Jsou vyrobeny z odolných materiálů, u nás naleznete houpačky nejvyšší kvality pro nejnáročnější podmínky provozu, a také velmi dobrou kvalitu za výhodnou cenu. Každý si umí vybrat podle svých očekávání a možností.

Tato zábavná dřevěná dětská houpačka Inlea4Fun s barevnými kuličkami je vhodná na zahradu nebo i na dětské hřiště. Houpačka má silné lano. Lana lze připevnit na háčky, větve stromů s kovovými kroužky. Přední část sedáku má malou překážku, která zabrání vypadnutí dítěte. Pořiďte svému děťátku tuto kvalitní houpačku, která mu zaručí i bezpečnost při zábavě. Hračka rozvíjí koordinaci, manuální zručnost a jemnou motoriku.

Vlastnosti produktu:

- vyrobeno z vysoce kvalitního dřeva

- stabilní konstrukce

- barevné detaily

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Materiál: dřevo

Rozměry: 31 x 31 x 31 cm

Délka lana: 180 cm

Maximální zatížení: 35 kg

Hmotnost: 1,20 kg

Rozměry balení: 34 x 33 x 46 cm


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!