Dětská dílna Aga4Kids MR6033 | Nářadí a nástroje | Inlea.cz
Akcia

Dětská dílna s nářadím Aga4Kids MR6033

Dětská dílna s nářadím Aga4Kids MR6033 je praktická sada pro začínající kutily. Díky praktickým rozměrům si najdete své místo také v dětském pokoji. V sadě jsou repliky skutečných nástrojů pro vašeho malého kutila. Váš malý kutil se při hře určitě zabaví a naplno se ponoří do role skutečného kutila. Děti se potěší bohaté sadě ... Čítaj ďalej
- 34%
1 038 Kč
685 Kč
Na skladě
Očekávané doručení 14. říjen
Výrobce: AGA
Kód výrobku: K14610

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Dětská dílna s nářadím Aga4Kids MR6033 je praktická sada pro začínající kutily. Díky praktickým rozměrům si najdete své místo také v dětském pokoji. V sadě jsou repliky skutečných nástrojů pro vašeho malého kutila. Váš malý kutil se při hře určitě zabaví a naplno se ponoří do role skutečného kutila. Děti se potěší bohaté sadě nástrojů a dílů, mezi kterými najdou pilu, šroubovák, šrouby, nastavitelný klíč, vrtačku, svěrák a další příslušenství, jednoduše skvělé vybavení pro domácího kutila a opraváře. Sada obsahuje celkem 54 doplňků.

Vše je vyrobeno z kvalitního a odolného plastu. Zabavte své malé kutily s dílnou Aga4Kids. Při rozebírání, skládání a opravách různých věcí děti přicházejí na nová řešení, učí se logicky přemýšlet a koncentrovat na nové úkoly.

Vlastnosti produktu:

- 54 doplňků

- praktický stolek s nářadím

- pevná a stabilní konstrukce

- vše je vyrobeno z kvalitního a odolného plastu

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Materiál: plast

Šířka: 60 cm

Výška: 75 cm

Hloubka: 26 cm

Obsah balení: 54 kusů příslušenství

Výrobce: Aga4Kids

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!