Dětská autosedačka pro panenky Inlea4Fun DOLLTOYS | Príslušenstvo k bábikám | Inlea.cz

Dětská autosedačka pro panenky Inlea4Fun DOLLTOYS

Hraní si s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje také mnoho možností pro růst a rozvoj dítěte. Péče o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší.Dětská autosedačka pro panenky Inlea4Fun DOLLTOYS je krásná a ... Čítaj ďalej
599 Kč
Na skladě
Očekávané doručení 8. červenec
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: JO-ZA0453

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Hraní si s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje také mnoho možností pro růst a rozvoj dítěte. Péče o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší.

Dětská autosedačka pro panenky Inlea4Fun DOLLTOYS je krásná a praktická hračka pro všechny malé slečny. Hračka nabízí spoustu způsobů hraní a zaujme Vaše dítě na dlouhou dobu. Díky veselým barvám a čalouněnému materiálu mohou klidně cestovat i domácí mazlíčci našeho dítěte. Je to ideální hračka pro skvělou zábavu.

Součástí této sady je panenka s dlouhými blond vláskami. Panenka se dokáže smát, plakat, kýchat, říhat a smát se. Celé miminko je vyrobeno z plastu s pohyblivými končetinami, tvářička miminka je z gumy. Kromě toho sada obsahuje příslušenství pro krmení panenky. Malým dívkám tato sada určitě poskytne spoustu zábavy.

Vlastnosti produktu:

- autosedačka a příslušenství pro panenky

- panenka vydává různé zvuky

- panenka má pohyblivé končetiny

- krásné barvy, veselé vzory

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 18 měsíců

Komu doporučujeme: pro dívky

Rozměry autosedačky: 34 x 23 x 20 cm

Rozměry balení: 14 x 26 x 16 cm

Hmotnost: 0,78 kg

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!