DEKORNIK měřítko vzrůstu Králík | Tapety | Inlea.cz
+420 (2) 34717580
Novinka

DEKORNIK měřítko vzrůstu Králík

Děti rostou velmi rychle a proto je důležité aby každý jejich centimetr výšky byl dokonale zaznamenán. Nabízíme vám měřítko vzrůstu s motivem králíka , díky které budete moci dokonale zaznamenávat výšku vašeho dítěte. Kromě toho, že vám tato krásná měřítko vzrůstu poskytne místo na zaznamenávání výšky vašeho dítěte, ... Čítaj ďalej
1 525 Kč
Poslední kus skladem
Očakávané doručenie 6. srpen
Výrobce: Dekornik
Kód výrobku: 16639

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Děti rostou velmi rychle a proto je důležité aby každý jejich centimetr výšky byl dokonale zaznamenán. Nabízíme vám měřítko vzrůstu s motivem králíka , díky které budete moci dokonale zaznamenávat výšku vašeho dítěte. Kromě toho, že vám tato krásná měřítko vzrůstu poskytne místo na zaznamenávání výšky vašeho dítěte, bude sloužit i jako skvělá dekorace do dětského pokojíčku. Aplikace této měřítka je velmi jednoduchá , kterou zvládne každý rodič. Je vyrobena z polyesterového materiálu, který na dotek připomíná látku.

Lepidlo, které je při této měřítku vzrůstu použity, je na akrylové bázi s funkcí block odhlášení, což znamená, že přes dekoraci nebude prosvítat barva, která je na stěně. Před nalepením je třeba stěnu očistit od prachu a   jiných nečistot a lepit je možné nejdříve po 20 dnech od malování stěny. Nedoporučujeme aplikovat na stěny malované lesklými, omyvatelnými nebo latexovými barvami.

Vlastnosti produktu:

• motiv roztomilých zvířátek

• metr do 150 cm

< p> • materiál připomínající látku


Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky