Dekorace na zeď UNDERWATER WORLD Whale - velryba | Tapety | Inlea.cz
Novinka

Dekorace na zeď UNDERWATER WORLD Whale - velryba

Chcete zkrášlit dětský pokojíček? Luxusní dekorace na zeď v podobě samolepek zaručeně zpestří pokojíček vašich dětí a vyčaruje příjemnou atmosféru. Tato nádherná samolepící dekorace na stěnu v podobě velryby je dobrou volbou do dětského pokojíčku. Nálepky se zvířátky jsou perfektní alternativou k tradičním tapetám, ... Čítaj ďalej
1 499 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: PASTELOWE LOVE
Kód výrobku: PAS-whale

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Chcete zkrášlit dětský pokojíček? Luxusní dekorace na zeď v podobě samolepek zaručeně zpestří pokojíček vašich dětí a vyčaruje příjemnou atmosféru.

Tato nádherná samolepící dekorace na stěnu v podobě velryby je dobrou volbou do dětského pokojíčku. Nálepky se zvířátky jsou perfektní alternativou k tradičním tapetám, které úžasně přeměňují každodenní   pokojíček na dětské království plné zábavy a snů. S touto originálním a moderní dekorací můžete vytvořit skutečně jedinečný vzhled stěny místnosti. Samolepky jsou zafixovány speciálním matným laminátem , který je chrání před poškrábáním při každodenním používání a ten také usnadňuje lepení - film je silnější a snadněji se přenáší na stěnu. Je prostě elegantní a velmi vkusný moderní doplněk , každý nyní může mít svůj malý svět přímo ve svém pokojíčku!

Vlastnosti produktu:

- odolný proti poškrábání

- vyztuženo matným laminátem

- snadná manipulace - hrubší fólie, snáze se přenáší

- folie nejvyšší kvality - certifikát BASF

- baleno v biologicky rozložitelných obalech, které šetří životní prostředí

- odolný proti vlhkosti a UV záření


Důležité: Přilnavost nálepek se může lišit v závislosti na typu barvy na stěnu. Nedoporučujeme aplikovat nálepku na stěnu pokrytou latexovými, kluzkými nebo voskovými barvami.

 Vlastnosti produktu

Rozměry: 85 x 109 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!