Dekorace na zeď TRAINS - vlaky červené | Tapety | Inlea.cz

Dekorace na zeď TRAINS - vlaky červené

Chcete zkrášlit dětský pokojíček? Luxusní dekorace na zeď TRAINS v podobě samolepek zaručeně zpestří pokojíček vašich dětí a vyčaruje příjemnou atmosféru.Tato nádherná samolepicí dekorace na zeď s barevnými vláčky je dobrou volbou do dětského ... Čítaj ďalej
1 055 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: PASTELOWE LOVE
Kód výrobku: PAS-train-re

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Chcete zkrášlit dětský pokojíček? Luxusní dekorace na zeď TRAINS v podobě samolepek zaručeně zpestří pokojíček vašich dětí a vyčaruje příjemnou atmosféru.

Tato nádherná samolepicí dekorace na zeď s barevnými vláčky je dobrou volbou do dětského pokojíčku každého chlapečka. Nálepky jsou perfektní alternativou k tradičním tapetám, které úžasně přeměňují každodenní pokojíček na dětské království plné zábavy a snů. S touto originální a moderní dekorací můžete vytvořit skutečně jedinečný vzhled stěny místnosti. Samolepky jsou zafixované speciálním matným laminátem, který je chrání před poškrábáním při každodenním používání a ten také usnadňuje lepení - film je silnější a snadněji se přenáší na stěnu. Je jednoduše elegantní a velmi vkusný moderní doplněk, každý nyní může mít svůj malý svět přímo ve svém pokojíčku!


Vlastnosti produktu:

- odolný proti poškrábání

- vyztužené matným laminátem

- snadná manipulace - hrubší fólie, snadněji se přenáší

- fólie nejvyšší kvality - certifikát BASF

- vyřezané tvary bez pozadí

- baleno v biologicky rozložitelných obalech, které šetří životní prostředí

- odolný proti vlhkosti a UV záření


Důležité: Přilnavost nálepek se může lišit v závislosti na typu barvy na stěnu. Nedoporučujeme aplikovat nálepku na stěnu pokrytou latexovými, kluzkými nebo voskovými barvami.

 Vlastnosti produktu

Rozměry vlaků:

- 75 x 10 cm

- 76 x 10 cm

- 78 x 10 cm

Barva: červená

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!