Dekorace na zeď SPRITES - skřítci | Tapety | Inlea.cz
Novinka

Dekorace na zeď SPRITES - skřítci

Chcete zkrášlit dětský pokojíček? Luxusní dekorace na zeď Sprites v podobě samolepek zaručeně zpestří pokojíček vašich dětí a vyčaruje příjemnou atmosféru . Tato nádherná samolepící dekorace na stěnu v podobě skřítků je dobrou volbou do dětského pokojíčku. Nálepky jsou perfektní alternativou k tradičním ... Čítaj ďalej
769 Kč
Předobjednávka
Výrobce: PASTELOWE LOVE
Kód výrobku: PAS-sprites

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Chcete zkrášlit dětský pokojíček? Luxusní dekorace na zeď Sprites v podobě samolepek zaručeně zpestří pokojíček vašich dětí a vyčaruje příjemnou atmosféru .

Tato nádherná samolepící dekorace na stěnu v podobě skřítků je dobrou volbou do dětského pokojíčku. Nálepky jsou perfektní alternativou k tradičním tapetám, které úžasně přeměňují každodenní pokojíček na dětské království plné zábavy a snů. Malí, nezbední skřítci čekají jen na to, aby mohli skákat po stěnách dětského pokojíčku, skrývat se za knížkami as úsměvem dívat na děti. 

S touto originálním a moderní dekorací můžete vytvořit skutečně jedinečný vzhled stěny místnosti. Tato sada samolepek obsahuje 5 skřítků, doplňkové předměty jako barevné tečky a obláčky. Samolepky jsou zafixovány speciálním matným laminátem, který je chrání před poškrábáním při každodenním používání a ten také usnadňuje lepení – film je silnější a snadněji se přenáší na zeď. Je jednoduše elegantní a velmi vkusný moderní doplněk, každý nyní může mít svůj malý svět přímo ve svém pokojíčku!

Vlastnosti produktu:

- odolný proti poškrábání

- vyztuženo matným laminátem

- snadná manipulace - hrubší fólie, snáze se přenáší

- folie nejvyšší kvality - certifikát BASF

- vyřezané tvary bez pozadí

- baleno v biologicky rozložitelných obalech, které šetří životní prostředí

- odolný proti vlhkosti a UV záření


Důležité: Přilnavost nálepek se může lišit v závislosti na typu barvy na stěnu. Nedoporučujeme aplikovat nálepku na stěnu pokrytou latexovými, kluzkými nebo voskovými barvami.

 Vlastnosti produktu

Rozměry skřítků (výška x šířka):

- 23 x 21 cm

- 18 x 21 cm

- 18 x 11 cm

- 25 x 13 cm

- 30 x 16 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky