Dekorace na zeď SOLAR SYSTEM | Tapety | Inlea.cz

Dekorace na zeď SOLAR SYSTEM - solární systém

Chcete zkrášlit dětský pokojíček? Luxusní dekorace na zeď Solar System v podobě samolepek zaručeně zpestří pokojíček vašich dětí a vyčaruje příjemnou atmosféru.Tato nádherná samolepicí dekorace na zeď v podobě sluneční soustavy je dobrou volbou do dětského pokojíčku, zaručení potěší každého malého ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

1 565 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: PASTELOWE LOVE
Kód výrobku: PAS-solar-L

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Chcete zkrášlit dětský pokojíček? Luxusní dekorace na zeď Solar System v podobě samolepek zaručeně zpestří pokojíček vašich dětí a vyčaruje příjemnou atmosféru.

Tato nádherná samolepicí dekorace na zeď v podobě sluneční soustavy je dobrou volbou do dětského pokojíčku, zaručení potěší každého malého astronauta. Nálepky jsou perfektní alternativou k tradičním tapetám, které úžasně přeměňují každodenní pokojíček na dětské království plné zábavy a snů. Tato skvělá sada samolepek obsahuje 8 planet sluneční soustavy, Slunce, Měsíc a 7 asteroidů. S touto originální a moderní dekorací můžete vytvořit skutečně jedinečný vzhled stěny místnosti. Samolepky jsou zafixované speciálním matným laminátem, který je chrání před poškrábáním při každodenním používání a ten také usnadňuje lepení - film je silnější a snadněji se přenáší na stěnu. Je jednoduše elegantní a velmi vkusný moderní doplněk, každý nyní může mít svůj malý svět přímo ve svém pokojíčku!


Vlastnosti produktu:

- odolný proti poškrábání

- vyztužené matným laminátem

- snadná manipulace - hrubší fólie, snadněji se přenáší

- fólie nejvyšší kvality - certifikát BASF

- vyřezané tvary bez pozadí

- baleno v biologicky rozložitelných obalech, které šetří životní prostředí

- odolný proti vlhkosti a UV záření


Důležité: Přilnavost nálepek se může lišit v závislosti na typu barvy na stěnu. Nedoporučujeme aplikovat nálepku na stěnu pokrytou latexovými, kluzkými nebo voskovými barvami.

 Vlastnosti produktu

Rozměry (výška x šířka):

- Země: 22 x 22 cm

- Slunce: 48 x 48 cm

- Saturn: 63 x 29 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!