Dekorace na zeď SECRET GARDEN Unicorn - Jednorožec růžový | Tapety | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 2 500 Kč!

Dekorace na zeď SECRET GARDEN Unicorn - Jednorožec růžový

Chcete zkrášlit dětský pokojíček? Luxusní dekorace na zeď Secret Garden Unicorn v podobě samolepek zaručeně zpestří pokojíček vašich dětí a vyčaruje příjemnou atmosféru . Tato nádherná samolepící dekorace na stěnu s magickým tvorem jednorožce je skvělou volbou do dětského pokojíčku. Nálepky se zvířátky jsou ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

1 012 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: PASTELOWE LOVE
Kód výrobku: PAS-unipin

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Chcete zkrášlit dětský pokojíček? Luxusní dekorace na zeď Secret Garden Unicorn v podobě samolepek zaručeně zpestří pokojíček vašich dětí a vyčaruje příjemnou atmosféru .

Tato nádherná samolepící dekorace na stěnu s magickým tvorem jednorožce je skvělou volbou do dětského pokojíčku. Nálepky se zvířátky jsou perfektní alternativou k tradičním tapetám, které úžasně přeměňují každodenní pokojíček na dětské království plné zábavy a snů. S touto originální a moderní dekorací můžete vytvořit skutečně jedinečný vzhled. Samolepky jsou zafixovány speciálním matným laminátem, který je chrání před poškrábáním při každodenním používání a ten také usnadňuje lepení - film je silnější a snadněji se přenáší na stěnu. Je prostě elegantním  a velmi vkusným  moderním  doplňkem, díky kterému může mít nyní každý svůj malý svět přímo ve svém pokojíčku!

Vlastnosti produktu:

- odolný proti poškrábání

- vyztužené matným laminátem

- snadná manipulace - hrubší fólie, snadněji se přenáší

- fólie nejvyšší kvality - certifikát BASF

- vyřezané tvary bez pozadí

- balené v biologicky rozložitelných obalech, které šetří životní prostředí

- odolný proti vlhkosti a UV záření 


Důležité: Přilnavost nálepek se může lišit v závislosti na typu barvy na stěnu. Nedoporučujeme aplikovat nálepku na stěnu pokrytou latexovými, kluzkými nebo voskovými barvami.

 Vlastnosti produktu

Rozměry: 53 x 90 cm


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!