Dekorace na zeď MAPS COLORFUL 140 x 70 cm - M - Mapa světa barevná | Tapety | Inlea.cz

Dekorace na zeď MAPS COLORFUL 140 x 70 cm - M - Mapa světa barevná

Chcete zkrášlit dětský pokojíček? Luxusní dekorace na zeď Maps  v podobě samolepek zaručeně zpestří pokojíček vašich dětí a vyčaruje příjemnou atmosféru.Tato nádherná samolepící dekorace na stěnu v barevném provedení je dobrou volbou do dětského pokojíčku. S ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

1 839 Kč
Na objednávku
Výrobce: PASTELOWE LOVE
Kód výrobku: PAS-mapcolf-m-cz

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Chcete zkrášlit dětský pokojíček? Luxusní dekorace na zeď Maps  v podobě samolepek zaručeně zpestří pokojíček vašich dětí a vyčaruje příjemnou atmosféru.

Tato nádherná samolepící dekorace na stěnu v barevném provedení je dobrou volbou do dětského pokojíčku. S touto originální moderní dekorací můžete vytvořit skutečně jedinečný vzhled stěny místnosti. Mapa se všemi kontinenty na Zemi se bude zaručeně líbit vašim dětem. K mapě přísluší i množství menších doplňkových nálepek, pomocí kterých se děti mohou vzdělávat. Kde žijí tyto zvířátka nebo co je typické pro krajinu? Samolepky jsou zafixovány speciálním matným laminátem, který je chrání před poškrábáním při každodenním používání a ten také usnadňuje lepení - film je silnější a snadněji se přenáší na stěnu.   Je to prostě elegantní velmi vkusný moderní doplněk, díky kterému může nyní každý mít svůj malý svět přímo ve svém pokojíčku!

Vlastnosti produktu:

- odolný proti poškrábání

- vyztužené matným laminátem

- skvělá učební pomůcka pro děti

- snadná manipulace - hrubší fólie, snadněji se přenáší

- fólie nejvyšší kvality - certifikát BASF

- vyřezané tvary bez pozadí

- balené v biologicky rozložitelných obalech, které šetří životní prostředí

- odolný proti vlhkosti a UV záření


Důležité: Přilnavost nálepek se může lišit v závislosti na typu barvy na stěnu. Nedoporučujeme aplikovat nálepku na stěnu pokrytou latexovými, kluzkými nebo voskovými barvami .

 Vlastnosti produktu

Rozměry: 140 x 70 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky