Dekorace na zeď FOOTBALLER - fotbalista modrý | Tapety | Inlea.cz

Dekorace na zeď FOOTBALLER - fotbalista modrý

Chcete zkrášlit dětský pokojíček? Luxusní dekorace na zeď FOOTBALLER v podobě samolepek zaručeně zpestří pokojíček vašich dětí a vykouzlí příjemnou atmosféru.Tato nádherná samolepící dekorace na zeď v podobě malého fotbalisty  je výbornou volbou do chlapeckého pokojíčku. Nálepky jsou perfektní alternativou k tradičním ... Čítaj ďalej
1 065 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: PASTELOWE LOVE
Kód výrobku: PAS-football-bl

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Chcete zkrášlit dětský pokojíček? Luxusní dekorace na zeď FOOTBALLER v podobě samolepek zaručeně zpestří pokojíček vašich dětí a vykouzlí příjemnou atmosféru.

Tato nádherná samolepící dekorace na zeď v podobě malého fotbalisty  je výbornou volbou do chlapeckého pokojíčku. Nálepky jsou perfektní alternativou k tradičním tapetám, které úžasně proměňují každodenní pokoj na dětské království plné zábavy a snů. Tato sada samolepek obsahuje také doplňkové předměty v podobě 10 fotbalových míčů. S touto originální a moderní dekorací můžete vytvořit skutečně jedinečný vzhled stěny místnosti. Samolepky jsou zafixovány speciálním matným laminátem, který je chrání před poškrábáním při každodenním používání a ten také usnadňuje lepení - film je silnější a snáze se přenáší na zeď. Je prostě elegantní a velmi vkusný moderní doplněk, každý nyní může mít svůj malý svět přímo ve svém pokojíčku!

Vlastnosti produktu:

- odolný proti poškrábání

- vyztužené matným laminátem

- snadná manipulace - hrubší fólie, snáze se přenáší

- fólie nejvyšší kvality - certifikát BASF

- vyřezané tvary bez pozadí

- balené v biologicky rozložitelných obalech, které šetří životní prostředí

- odolný proti vlhkosti a UV záření


Důležité: Přilnavost nálepek se může lišit v závislosti na typu barvy na stěnu. Nedoporučujeme aplikovat nálepku na stěnu pokrytou latexovými, kluzkými nebo voskovými barvami.

 Vlastnosti produktu

Rozměry (výška x šířka):

- fotbalista: 79 x 34 cm

- fotbalový míč: 7 x 7 cm

Barva: modrá

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!