Dekorace na zeď DINOSAURS I - dinosauři I | Tapety | Inlea.cz
Novinka

Dekorace na zeď DINOSAURS I - dinosauři I

Chcete zkrášlit dětský pokojíček? Luxusní dekorace na zeď Dinosaurs I v podobě samolepek zaručeně zpestří pokojíček vašich dětí a vyčaruje příjemnou atmosféru . Tato nádherná samolepící dekorace na stěnu pro milovníky prehistorických zvířat pomůže vytvořit úžasný svět dinosaurů a je dobrou volbou do ... Čítaj ďalej
1 795 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: PASTELOWE LOVE
Kód výrobku: PAS-dino-1

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Chcete zkrášlit dětský pokojíček? Luxusní dekorace na zeď Dinosaurs I v podobě samolepek zaručeně zpestří pokojíček vašich dětí a vyčaruje příjemnou atmosféru .

Tato nádherná samolepící dekorace na stěnu pro milovníky prehistorických zvířat pomůže vytvořit úžasný svět dinosaurů a je dobrou volbou do dětského pokojíčku. Nálepky jsou perfektní alternativou k tradičním tapetám, které úžasně přeměňují každodenní   pokojíček na dětské království plné zábavy a snů. S touto originálním a moderní dekorací můžete vytvořit skutečně jedinečný vzhled stěny místnosti. Samolepky jsou zafixovány speciálním matným laminátem , který je chrání před poškrábáním při každodenním používání a ten také usnadňuje lepení - film je silnější a snadněji se přenáší na stěnu. Je prostě elegantní a velmi vkusný moderní doplněk , každý nyní může mít svůj malý svět přímo ve svém pokojíčku!

Vlastnosti produktu:

- odolný proti poškrábání

- vyztužené matným laminátem

- snadná manipulace - hrubší fólie, snadněji se přenáší

- fólie nejvyšší kvality - certifikát BASF

- vyřezané tvary bez pozadí

- balené v biologicky rozložitelných obalech, které šetří životní prostředí

- odolný proti vlhkosti a UV záření

Důležité: Přilnavost nálepek se může lišit v závislosti na typu barvy na stěnu. Nedoporučujeme aplikovat nálepku na stěnu pokrytou latexovými, kluzkými nebo voskovými barvami.

 Vlastnosti produktu

Rozměry (výška x šířka):

- sopka: 37 x 32 cm

- parasaurolophus: 28 x 49 cm

- triceratops: 32 x 54 cm

- tyrannosaurus: 49 x 69 cm

- brontosaurus: 83 x 60 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!