Dekorace na zeď BLUE MOUNTAINS 180 x 90 cm - L | Tapety | Inlea.cz
+420 (2) 34717580
Novinka

Dekorace na zeď BLUE MOUNTAINS 180 x 90 cm - L

Chcete zkrášlit dětský pokojíček? Luxusní dekorace na zeď Blue Mountain v podobě samolepek zaručeně zpestří pokojíček vašich dětí a vyčaruje příjemnou atmosféru . Tato nádherná samolepící dekorace na stěnu v pastelových barvách je dobrou volbou do dětské pokojíčku. S touto originálním a moderní dekorací ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

1 990 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: PASTELOWE LOVE
Kód výrobku: PAS-mountbl-L

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Chcete zkrášlit dětský pokojíček? Luxusní dekorace na zeď Blue Mountain v podobě samolepek zaručeně zpestří pokojíček vašich dětí a vyčaruje příjemnou atmosféru .

Tato nádherná samolepící dekorace na stěnu v pastelových barvách je dobrou volbou do dětské pokojíčku. S touto originálním a moderní dekorací můžete vytvořit skutečně jedinečný vzhled stěny místnosti. Samolepky jsou zafixovány speciálním matným laminátem , který je chrání před poškrábáním při každodenním používání a ten také usnadňuje lepení - film je silnější a snadněji se přenáší na stěnu. V první fázi výroby byly vytvořeny náčrty celé kolekce, v další fázi byly namalovány akvarelové Barvy na speciální papír a v posledním kroku byly s použitím výpočetní techniky připravené k tisku. Tento zdokonalený proces udělal celou kolekci jedinečnou v každém aspektu. Je prostě elegantní a velmi vkusný moderní doplněk , každý nyní může mít svůj malý svět přímo ve svém pokojíčku!

< br>

Vlastnosti produktu:

- odolný proti poškrábání

- vyztužené matným laminátem

- snadná manipulace - hrubší fólie, snadněji se přenáší

- fólie nejvyšší kvality - certifikát BASF

- vyřezané tvary bez pozadí

- balené v biologicky rozložitelných obalech, které šetří životní prostředí

< p> - odolný proti vlhkosti a UV záření

Důležité:   Přilnavost nálepek se může lišit v závislosti na typu barvy na stěnu.   Nedoporučujeme aplikovat   nálepku   na stěnu pokrytou latexovými, kluzkými   nebo   voskovými barvami .

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!