Dekorace na zeď BALLONS - Balónky modré | Tapety | Inlea.cz
+420 (2) 34717580
Novinka

Dekorace na zeď BALLONS - Balónky modré

Chcete zkrášlit dětský pokojíček? Luxusní dekorace na zeď Ballons v podobě samolepek zaručeně zpestří pokojíček vašich dětí a vyčaruje příjemnou atmosféru . Tato nádherná samolepící dekorace na stěnu s balónky v krásných modrých barvách mezi oblaky , v různých velikostech,   je dobrou volbou do dětského ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

1 268 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: PASTELOWE LOVE
Kód výrobku: PAS-ballobl

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Chcete zkrášlit dětský pokojíček? Luxusní dekorace na zeď Ballons v podobě samolepek zaručeně zpestří pokojíček vašich dětí a vyčaruje příjemnou atmosféru .

Tato nádherná samolepící dekorace na stěnu s balónky v krásných modrých barvách mezi oblaky , v různých velikostech,   je dobrou volbou do dětského pokojíčku. Nálepky jsou perfektní alternativou k tradičním tapetám, které úžasně přeměňují každodenní   pokojíček na dětské království plné zábavy a snů. S touto originálním a moderní dekorací můžete vytvořit skutečně jedinečný vzhled stěny místnosti. Samolepky jsou zafixovány speciálním matným laminátem , který je chrání před poškrábáním při každodenním používání a ten také usnadňuje lepení - film je silnější a snadněji se přenáší na stěnu. Je prostě elegantní a velmi vkusný moderní doplněk , každý nyní může mít svůj malý svět přímo ve svém pokojíčku!

Vlastnosti produktu:

- odolný proti poškrábání

- vyztužené matným laminátem

- snadná manipulace - hrubší fólie, snadněji se přenáší

- fólie nejvyšší kvality - certifikát BASF

- vyřezané tvary bez pozadí

- balené v biologicky rozložitelných obalech, které šetří životní prostředí

- odolný proti vlhkosti a UV záření < / p>


Důležité: Přilnavost nálepek se může lišit v závislosti na typu barvy na stěnu. Nedoporučujeme aplikovat nálepku na stěnu pokrytou latexovými, kluzkými nebo voskovými barvami.

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky