Cykloodrážedlo Inlea4Fun BALANCER 12" - zelené | Dětské vozidlá | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA nad 2 500 Kč!
0 0 Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Lepší nabídky Novinky

Cykloodrážedlo Inlea4Fun BALANCER 12" - zelené

Kvalitní dětské odrážedlo pro děti již od 2 let perfektně poslouží jako první tréninkové kolo pro přípravu udržení rovnováhy a stability nutnou pro užívání opravdového kola. Velká a široká nafukovací kola poskytnou příjemnou jízdu, díky nastavení výšky sedáku a řídítek poslouží dětem po dlouhou dobu. Během jízdy ...
Tento produkt je momentálně nedostupný.
Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: RA-RB.WB-21.ZIE
Přidat do seznamu přání

Kvalitní dětské odrážedlo pro děti již od 2 let perfektně poslouží jako první tréninkové kolo pro přípravu udržení rovnováhy a stability nutnou pro užívání opravdového kola. Velká a široká nafukovací kola poskytnou příjemnou jízdu, díky nastavení výšky sedáku a řídítek poslouží dětem po dlouhou dobu. Během jízdy se dítě naučí také brzdit přední brzdou, naučí se odhadovat vzdálenost a regulovat rychlost jízdy.

Pro správný vývoj svalů a kloubů našich ratolestí je nesmírně důležitý každodenní pohyb, nejlépe na čerstvém vzduchu. Každý z nás si pamatuje tu radost, když nám rodiče koupili první kolo. Dopřejme tu radost i našim dětem, pořiďme jim již v útlém věku opravdový dopravní prostředek - odrážedlo. V dnešní době je opravdu mnoho možností, jak naučit děti jezdit na kole, avšak odrážedla jsou prokazatelně nejoblíbenější a nejrychlejší cestou. Než se pustíte do výběru prvního odrážedla, na kterém se děti učí stabilitu a celkovou koordinaci pohybů, musíte vědět, co přesně hledáte. Vybírat můžete podle materiálu odrážedla, výšky sedáku nebo doporučeného víka. Obecně platí, že dítě musí dosáhnout celým chodidlem na zem, aby se mohlo odrážet. Existují odrážedla s nafukovacími koly, která lépe snášejí nárazy a jízda je velmi příjemná, ale i kola bantamová (gumová) vhodná pro nerovný terén či s pěnovými koly. Zásadní je v tomto věku pohodlné došlápnutí dítěte na zem. Důležitý parametr je výška rozkroku dítěte a tedy výška sedáku od země. V neposlední řadě důležitým faktorem je také materiál konstrukce, což určuje i váhu a odolnost odrážedla. I zde platí: čím nižší cena, tím nižší kvalita. Dopřejme našim nejmenším radostnou a zároveň bezpečnou jízdu!

Dětské odrážedlo nesmí být používáno na veřejných komunikacích, parkovištích a na cestách s prudkým klesáním.

Vlastnosti produktu:

- nastavitelná výška sedáku

- výškově nastavitelná řídítka

- stabilní a lehká ocelová konstrukce

- protiskluzové plastové rukojeti

- pohodlné, měkké sedátko

- zvonek

- stupátko pro nožičky

- nafukovací kola

- ruční brzda pro zadní kolo

- zadní blatník

- pohodlná opěrka pro nožičky

- protiskluzová řídítka s gumové zábrany proti sklouznutí ručiček

- speciálně vyprofilované pohodlné sedátko

- odolný lak

 Vlastnosti produktu

Určeno dětem od 3 let.

Výškově nastavitelné sedátko: 34-47 cm

Výškově nastavitelné řídítka: 54-61 cm
Šířka řidítek: 41 cm
Nafukovací kola: 12"
Nosnost35 kg
Hmotnost odrážedla4,5 kg


Certifikáty CE, TUV, GS.


 


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky