COBI 5802 Stíhací letoun Armed Forces Rafale C, 400 ks | Plastové stavebnice | Inlea.cz

COBI 5802 Stíhací letoun Armed Forces Rafale C, 400 ks

Postavte si model francouzské víceúčelové stíhačky Dassault Rafale s křídly typu delta, vyráběný ve třech verzích: standardní jednomístný stíhač C, dvoumístný průzkumný a bombardér B a jednomístný stíhač M pro letadlové lodě. Slouží ve francouzské armádě a prvního bojového nasazení se dočkal roku 2007 v Afghánistánu. ... Čítaj ďalej
Tento produkt je momentálně nedostupný.
Výrobce: Cobi
Kód výrobku: COBI-5802

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Postavte si model francouzské víceúčelové stíhačky Dassault Rafale s křídly typu delta, vyráběný ve třech verzích: standardní jednomístný stíhač C, dvoumístný průzkumný a bombardér B a jednomístný stíhač M pro letadlové lodě. 

Slouží ve francouzské armádě a prvního bojového nasazení se dočkal roku 2007 v Afghánistánu. Sestavený model v měřítku 1:48 měří 32 cm na délku, 23 cm na šířku (rozpětí křídel) a 11,5 cm na výšku. Model má zatahovací podvozek s otáčivými koly vybavenými gumovými pneumatikami, pohyblivé klapky křídel, odnímatelný kryt kokpitu a další pohyblivé části. Sada obsahuje 400 kostek a speciální polofigúrku pilota. Sestavený model může stát na vlastním podvozku, nebo na stojanu s popisem, který je součástí balení.


Vlastnosti a funkce:

- 400 kusů kostek stavebnice

- pohyblivé části

- bezpečné materiály

- dlouhá životnost produktu


 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 8 let

Doporučujeme pro: chlapce

Rozměry (d x š x v): 32 x 23 x 11,5 cm

Měřítko: 1:48

Výrobce: COBI

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!