COBI 25132 SUPER WINGS Medzinárodní letiště + Jett i Donnie 510 ks | Plastové stavebnice | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

COBI 25132 SUPER WINGS Medzinárodní letiště + Jett i Donnie 510 ks

Stavebnice medzinárodní letiště World Airport Super Wings v modro - bílej barvě zaručeně potěší Všechny děti! Velká sada obsahuje stavebnici letištní řídící věže a dále letadélka Jett a Donnie. S nástavbou věže lze snadno otáčet a vše je tak, jak to máte na stejnojmenném seriálu rádi.Donnie je moc zručný a chytrý. ... Čítaj ďalej
920 Kč
Skladem do 2-4 dnů
Výrobce: Cobi
Kód výrobku: COBI-25132

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Stavebnice medzinárodní letiště World Airport Super Wings v modro - bílej barvě zaručeně potěší Všechny děti! Velká sada obsahuje stavebnici letištní řídící věže a dále letadélka Jett a Donnie. S nástavbou věže lze snadno otáčet a vše je tak, jak to máte na stejnojmenném seriálu rádi.

Donnie je moc zručný a chytrý. Žádná oprava pro něj není problém. Vždy má nekonečně mnoho nápadů, jak vše vyřešit a ještě u toho stíhá vtipkovat.

Jett je nejrychlejší světoběžník na světě. Doručuje balíčky dětem po celém světě a je v tom velmi dobrý. Jett je plný energie a je na něj spoleh. Všechna letiště světa jej znají a mají ho rádi pro kamarádskou povahu.

Velikost sestaveného modelu letadla je 19 x 21 cm. Balení obsahuje 510 kostekRozvíjí manuální zručnost a jemnou motoriku. Stavebnice řady Super Wings s oblými tvary, pěkným probarvením a pozitivním výrazem potěší nejenom fanoušky stejnojmenného animáku. Model je vyroben pod oficiální licencí společnosti Funnyflux/Alpha. Stavebnice je vyrobena z kvalitních bezpečných kosteček.


Vlastnosti a funkce:

- 510 kocek stavebnice

- bezpečné materiály

- dlouhá životnost produktu

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: 6+

Materiál: plast

Rozměr po sestavení:

- řídící věže: 19 x 21 cm

Hmotnost balení: 945 g

Rozměr krabice (balení): 45 x 30 x 6 cm


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!