COBI 2399 SMALL ARMY World War II Americký terénní automobil Willys MB 1/4 | Plastové stavebnice | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

COBI 2399 SMALL ARMY World War II Americký terénní automobil Willys MB 1/4

Americký terénní automobil Willys MB 1/4 z druhé světové války. Jeho příbuzným variantou, který se vyráběl na základě licence v závodech Ford, byl Ford GPW. Oba modely byly během války široce využívány všemi spojeneckými silami. Balení obsahuje 91 kostek a 1 figurku. Sestavte si   terénního   automobilu   z   druhé ... Čítaj ďalej
354 Kč
Poslední kus skladem
Očakávané doručenie 6. srpen
Výrobce: Cobi
Kód výrobku: COBI-2399

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Americký terénní automobil Willys MB 1/4 z druhé světové války. Jeho příbuzným variantou, který se vyráběl na základě licence v závodech Ford, byl Ford GPW. Oba modely byly během války široce využívány všemi spojeneckými silami. Balení obsahuje 91 kostek a 1 figurku.

Sestavte si   terénního   automobilu   z   druhé světové války. Tento model s mnoha pohyblivými částmi má rozměry 12,5 cm na délku   a 7,5 cm na výšku . Stavebnice obsahuje   91 kostek a 1 figurku . Modely Cobi Small Army jsou vyrobeny dle skutečných předloh ! Stavebnice COBI jsou kompatibilní s ostatními značkami . Všechny předměty, které jsou vyobrazeny na obalu, v balení opravdu najdete. Hračka rozvíjí manuální zručnost a jemnou motoriku.

Vlastnosti produktu:

91 kusů kostek stavebnice

- 1 figurka vojáka

- bezpečné materiály

- dlouhá životnost produktu

- Vyrobeno v EU

 Vlastnosti produktu


Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky