CHICOS Supercup Electronic stolní fotbal | Spoločenské hry | Inlea.cz
+421 482 304 811
Akcia

CHICOS Supercup Electronic stolní fotbal

Stolní fotbal již dlouhá léta patří mezi oblíbené hry ať už starších nebo mladších lidí. Tato skvělá hra Vám poskytne příjemnou relaxaci, odpočinek s kamarády ale i napětí a obrovské dobrodružství.Fotbalový stůl Chicos Supercup Electronic je fantastická hračka, při které mohou děti objevovat radost z fotbalu v případě, že ho ... Čítaj ďalej
- 9%
1 869 Kč
1 699 Kč
Poslední 4 kusy skladem
Očakávané doručenie 1. prosinec
Výrobce: Chicos
Kód výrobku: FAB72509

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.sk nebo 0905 602 345

Stolní fotbal již dlouhá léta patří mezi oblíbené hry ať už starších nebo mladších lidí. Tato skvělá hra Vám poskytne příjemnou relaxaci, odpočinek s kamarády ale i napětí a obrovské dobrodružství.

Fotbalový stůl Chicos Supercup Electronic je fantastická hračka, při které mohou děti objevovat radost z fotbalu v případě, že ho nemohou hrát venku. Dětský fotbalový stůl je robustní, s moderními liniemi a barvami pro dynamický vzhled, skvělý doplněk do dětského nebo hrací pokoje. Hrací plochazelenou barvu jako opravdová tráva. Rukojeti jsou pohodlně tvarované a protiskluzové, počítání skóre za oběma brankami hracího stolku. Prostřednictvím fotbalového stolku se rozvíjí jemná motorika, koncentrace a trpělivost dětí. Také se mohou učit o dodržování pravidel, o základních pravidlech fotbalu. Je to výborná hračka, při které se dítě hravým způsobem rozvíjí a zabaví se s ní a se svými kamarády velmi dlouho, proto neváhejte a zakupte ji i svým ratolestem.

Vlastnosti a funkce:

- ruční počítadlo

- rozvíjí jemnou motoriku a koordinační schopnosti

- vhodný pro použití v interiéru

- kovové nohy

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: 3+

Rozměry stolu: 86,5 x 73,5 x 71,5 cm

Hmotnost: 7,58 kg


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!