Cestovní postýlka Milly Mally Mirage Deluxe blue-white | Cestovní postýlky | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Cestovní postýlka Milly Mally Mirage Deluxe blue-white

Důležitou součástí každé dětského pokoje je dětská postýlka, která je důležitá pro odpočinek už od narození. Pokud rádi cestujete, určitě využijete   cestovní postýlku. Cestovní postýlka je velmi podobná tradičním dřevěným postýlkám, ale jejich velkou výhodou je, že ji víte jednoduše složit . Dětská postýlka má dvě ... Čítaj ďalej
3 112 Kč
Poslední kus skladem
Očakávané doručenie 19. duben
Výrobce: Milly Mally
Kód výrobku: 28548

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Důležitou součástí každé dětského pokoje je dětská postýlka, která je důležitá pro odpočinek už od narození. Pokud rádi cestujete, určitě využijete   cestovní postýlku.

Cestovní postýlka je velmi podobná tradičním dřevěným postýlkám, ale jejich velkou výhodou je, že ji víte jednoduše složit . Dětská postýlka má dvě úrovně nastavení výšky matrace , takže může být použita jako dětská postýlka od prvních dnů. Kromě toho je dětská postýlka vybavena modulem , který svítí , hraje a vibruje . Hudba a vibrace pomohou uklidnit dítě a jemný teplý odstín světla nenarušuje spánek dítěte. Dětská postýlka je vybavena houpacími lištami , které z ní činí kolébku. Vestavěné kolečka umožňují přesun postýlky a dítě bude pod neustálou kontrolou. Kolečka mají brzdu, která zabraňuje volnému pohybu postýlky. Dětská postýlka je ideální na dovolenou nebo při cestování k prarodičům. Postýlku při cestování, ale i doma víte využít i jako místo na hraní s oblíbenými hračkami.

Vlastnosti produktu:

- pevná konstrukce

- madlo s hračkami < / p>

- měkká matrace, přebalovací podložka

- moskytiéra

- otevírací boční strana

- taška na přenášení

- kapsa na hračky a drobnosti

- barevný design a obrázky

- kola s brzdami


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!