Cestovní postýlka CARETERO Grande 2016 blue | Cestovní postýlky | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Cestovní postýlka CARETERO Grande 2016 blue

Důležitou součástí   každé   dětského pokoje   je dětská postýlka, která je důležitá pro odpočinek už od narození. Pokud rádi cestujete, určitě využijete   cestovní postýlku. Cestovní postýlka   je velmi podobná tradičním dřevěným postýlkám, ale jejich velkou   výhodou   je, že ji víte   jednoduše složit . Dětská ... Čítaj ďalej
Unfortunately this product is currently unavailable.
Výrobce: CARETERO
Kód výrobku: 24913

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Důležitou součástí   každé   dětského pokoje   je dětská postýlka, která je důležitá pro odpočinek už od narození. Pokud rádi cestujete, určitě využijete   cestovní postýlku.

Cestovní postýlka   je velmi podobná tradičním dřevěným postýlkám, ale jejich velkou   výhodou   je, že ji víte   jednoduše složit . Dětská postýlka má   dvě úrovně nastavení výšky matrace , takže může být použita jako dětská postýlka od prvních dnů. Kromě toho je dětská postýlka vybavena   modulem , který   svítí ,   hraje a vibruje . Hudba a vibrace pomohou uklidnit dítě a   jemný teplý odstín světla   nenarušuje spánek dítěte. Dětská postýlka je vybavena   houpacími lištami , které z ní činí kolébku. Vestavěné kolečka umožňují přesun postýlky a dítě bude pod neustálou kontrolou. Kolečka mají brzdu , která zabraňuje volnému pohybu postýlky. Dětská postýlka je ideální na dovolenou nebo při cestování k prarodičům. Postýlku při cestování, ale i doma víte využít i jako místo na hraní s oblíbenými hračkami.

Vlastnosti produktu:

- systémem Double Lock (znemožňuje samovolné složení)

- stříška s hračkami a sítí proti hmyzu

- vibrace, světlo, hrací strojek

- dvě výšky podlahy (velmi praktické pro malé miminka)

- velmi měkká matrace

- boční dvířka na zip

- přebalovací pult

- praktická kapsa na suchý zip

- kolečka s brzdou pro snadnější manipulaci

- houpací lišty

- taška v barvě postýlky


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky