Cestovní postýlka CARETERO Basic Plus 2017 Grey | Cestovní postýlky | Inlea.cz

Cestovní postýlka CARETERO Basic Plus 2017 Grey

Důležitou součástí   každé   dětského pokoje   je dětská postýlka, která je důležitá pro odpočinek už od narození. Pokud rádi cestujete, určitě využijete   cestovní postýlku.Cestovní postýlka   je velmi podobná tradičním dřevěným postýlkám, ale jejich velkou výhodou je, že ji ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

2 655 Kč
Na skladě
Očekávané doručení 31. březen
Výrobce: CARETERO
Kód výrobku: 33930

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Důležitou součástí   každé   dětského pokoje   je dětská postýlka, která je důležitá pro odpočinek už od narození. Pokud rádi cestujete, určitě využijete   cestovní postýlku.

Cestovní postýlka   je velmi podobná tradičním dřevěným postýlkám, ale jejich velkou výhodou je, že ji   víte jednoduše složit . Kvalitní postýlka CARETERO Basic Plus je   lehká ,   praktická , obdélníkového tvaru. Jednoduché a   rychlé skládání   doslova během několika vteřin. & Nbsp; Průhledná síťka   na bočních stranách umožňuje dítěti sledovat okolí. & Nbsp; Při výrobě byla použita melanžové tkanina , která je odolná a snadno se udržuje v čistotě .Tato tkanina je velmi kvalitní a příjemná na dotek. Melanžové příze je jednoduchá nebo tkaná příze s barevným efektem , která vzniká smícháním vláken různé barvy nebo různého původu. Postýlku lze složit a zabalit do   přiložené tašky . Dětská postýlka je   ideální na dovolenou   nebo při cestování k prarodičům.

Vlastnosti produktu:

- otevírací boční strana

 - závěsné lůžko navrženy pro bezpečnost a pohodlí miminek

- taška na přenášení

- používané tkaniny jsou odolné a snadno se udržují v čistotě

- unikátní systém Double Lock (zabezpečuje postýlku před samovolným složením)

- pevná konstrukce

- měkký skládací matrace

- barevný design

- kolečka s brzdami

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!