Cestovní postýlka CARETERO Basic green | Cestovní postýlky | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Cestovní postýlka CARETERO Basic green

Důležitou součástí   každé   dětského pokoje   je dětská postýlka, která je důležitá pro odpočinek už od narození. Pokud rádi cestujete, určitě využijete   cestovní postýlku. Cestovní postýlka   je velmi podobná tradičním dřevěným postýlkám, ale jejich velkou výhodou je, že ji   víte jednoduše složit . Kvalitní ... Čítaj ďalej
Unfortunately this product is currently unavailable.
Výrobce: CARETERO
Kód výrobku: 26390

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Důležitou součástí   každé   dětského pokoje   je dětská postýlka, která je důležitá pro odpočinek už od narození. Pokud rádi cestujete, určitě využijete   cestovní postýlku.

Cestovní postýlka   je velmi podobná tradičním dřevěným postýlkám, ale jejich velkou výhodou je, že ji   víte jednoduše složit . Kvalitní postýlka CARETERO Basic je   lehká ,   praktická , obdélníkového tvaru. Jednoduché a   rychlé skládání   doslova během několika vteřin. & Nbsp; Průhledná síťka   na bočních stranách umožňuje dítěti sledovat okolí. & Nbsp; Hliníkový rám   a průhledná síťka dodá postýlce elegantní vzhled. Postýlku lze složit a zabalit do   přiložené tašky . Dětská postýlka je   ideální na dovolenou   nebo při cestování k prarodičům. Postýlku při cestování, ale i doma víte využít i jako   místo na hraní s oblíbenými hračkami .

Vlastnosti produktu:

- unikátní systém Double Lock ( zabezpečuje postýlku před samovolným složením)

- měkká matrace

- boční dvířka na zip

- taška v barvě postýlky


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky