CARETERO Holiday dětská skládací ohrádka - hnědá | Cestovní postýlky | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

CARETERO Holiday dětská skládací ohrádka - hnědá

Ohrádky jsou neocenitelnou pomocí pro všech malých lezúňov objevujících svět. Vaše děťátko díky nim bude mít svůj koutek zábavy ohraničený a vy se budete moci věnovat svým ostatním povinnostem. Ratolest se v ohrádkách může spokojeně hrát bez jakýchkoliv prostorových ohraničení. U nás najdete ohrádky v různých barvách a ... Čítaj ďalej
Unfortunately this product is currently unavailable.
Výrobce: CARETERO
Kód výrobku: 40418

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Ohrádky jsou neocenitelnou pomocí pro všech malých lezúňov objevujících svět. Vaše děťátko díky nim bude mít svůj koutek zábavy ohraničený a vy se budete moci věnovat svým ostatním povinnostem. Ratolest se v ohrádkách může spokojeně hrát bez jakýchkoliv prostorových ohraničení. U nás najdete ohrádky v různých barvách a provedeních, které výborně poslouží vám oběma - děťátku i vám.

Kvalitní ohrádka CARETERO Holiday je lehká, praktická , čtvercového tvaru . Průhledná síťka na bočních stranách umožňuje dítěti sledovat okolí a má krásný obrázek. Matrace je potlačena obrázkem pláže . Matrace může posloužit jako hrací deka i mimo ohrádku. Součástí ohrádky jsou praktické boční dvířka . Ohrádku lze složit a zabalit do přiložené tašky . Je skvělým pomocníkem při hlídání dětí.

Vlastnosti produktu:

- měkká matrace s obrázkem
- boční dvířka na zip
- jednoduchý mechanismus skládání
- pevná konstrukce a odolné materiály
- barva: hnědá


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky