BMW S1000 RR mini dětská elektrická tříkolka - červená | Hračky do zahrady | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 2 500 Kč!

BMW S1000 RR mini dětská elektrická tříkolka - červená

Hledáte pro vaše dítě vyjímečný dárek? Darujte mu elektrickou tříkolku. Dětské elektrické tříkolky dávají dítěti příležitost cítit se jako skutečný řidič nebo dokonce závodník. Elektrická tříkolka BMW S1000 RR mini však pro dítě není jen hračka, ale také způsob, jak získat nové užitečné dovednosti. Dítě se cítí zralejší a ... Čítaj ďalej
1 605 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: RA-PA.JT5188.CR

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Hledáte pro vaše dítě vyjímečný dárek? Darujte mu elektrickou tříkolku. Dětské elektrické tříkolky dávají dítěti příležitost cítit se jako skutečný řidič nebo dokonce závodník. Elektrická tříkolka BMW S1000 RR mini však pro dítě není jen hračka, ale také způsob, jak získat nové užitečné dovednosti. Dítě se cítí zralejší a vážnější, získává pocit zodpovědnosti, vyvíjí se u něj prostorové vnímání, koordinace, seznamuje se s pravidly silničního provozu a zvyšuje se důvěra ve vlastní schopnosti.

Dětská elektrická tříkolka BMW S1000 RR je výbornou volbou pro všechny milovníky motorek! Tato elektrická tříkolka ve tvaru sportovní motorky ohromí nejen svým moderním designem, ale i výkonem. Děti si budou jízdu na této skvělé motorce zaručeně užívat. Díky mohutným kolům a pevné a stabilní konstrukci je jízda naprosto bezpečná. Zvukové či světelné efekty, které jsou také součástí této tříkolky, poskytnou dětem ještě více zábavy. Pusťte své ratolesti do světa na této moderní a bezpečné tříkolce!

Vlastnosti produktu:

• pevná, mohutná kola

• moderní design

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: 3+

Rozměry tříkolky: 67 x 35,5 x 42 cm

Nosnost: 20 kg

Akumulátor: 6 V 4,5 Ah

Doba nabíjení: 6 -8 h

Motor: 30 W

Hmotnost: 5 kg


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!