BESTWAY vodní skluzavka H2O GO 549 cm 52254 | Zahrada | Inlea.cz
+420 (2) 34717580
Novinka

BESTWAY vodní skluzavka H2O GO 549 cm 52254

Dětské skluzavky jsou velmi jednoduché hračky, které milují menší i větší děti . & Nbsp; Klouzání na skluzavce, samozřejmě s asistencí dospělého, si dokáží užít už batolata a vyřádit se na ní i děti v předškolním věku, dokonce i školáci. & Nbsp; O tom, že zábavu na skluzavce si děti užívají, určitě není pochyb. Mnohé z ... Čítaj ďalej
352 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: BESTWAY
Kód výrobku: 52254

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Dětské skluzavky jsou velmi jednoduché hračky, které milují menší i větší děti . & Nbsp; Klouzání na skluzavce, samozřejmě s asistencí dospělého, si dokáží užít už batolata a vyřádit se na ní i děti v předškolním věku, dokonce i školáci. & Nbsp; O tom, že zábavu na skluzavce si děti užívají, určitě není pochyb. Mnohé z nich dokáží klouzání se strávit celé hodiny.

Možná jste však netušili, že dětské skluzavky jsou   skvělým prostředkem pro rozvoj hrubé motoriky . Děti si při klouzání trénují   koordinaci pohybů, rovnováhu, posilují svaly . Motivuje je k pohybu a je všestranně užitečné pro rozvoj pohybové soustavy. Pokud děti nemají na zahradě dostatek podnětů, velmi rychle se tam začnou nudit. Nelze se pak divit, že dříve či později zakotví raději u počítače nebo před televizí. & Nbsp; Pobyt a pohyb na čerstvém vzduchu   je v současné přetechnizované době pro dítě tou nejlepší volbou. Skluzavka je bezpochyby jeden ze způsobů, jak k němu děti motivovat.

S touto   vodní skluzavkou   zažijí Vaše děti nekonečno zábavy během letních horkých dnů! Díky   kvalitnímu materiálu   Vám skluzavka zaručí   dlouhou životnost a bezpečnost . Příprava skluzavky na závody je velmi jednoduchá. Stačí skluzavku rozložit na travnatý povrch, připojit   zahradní hadici   a připevnit skluzavku k zemi tak, aby se během závodů nepohnula. A zábava může začít!

Vlastnosti produktu:

• kvalitní materiál

• dlouhá životnost

• bezpečnost při užívání

• snadná údržba  Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!