Bestway H2O GO Speed ??Ramp Vodní skluzavka | Dětské skluzavky | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Bestway H2O GO Speed ??Ramp Vodní skluzavka

Dětské skluzavky jsou velmi jednoduché hračky, které milují menší i větší děti. & Nbsp; Klouzání na skluzavce, samozřejmě s asistencí dospělého, si dokáží užít už batolata a vyřádit se na ní i děti v předškolním věku, dokonce i školáci. Kromě toho, správná skluzavka najde své využití na zahradě, v pískovišti, ale například i ... Čítaj ďalej
546 Kč
Poslední 3 kusy skladem
Očakávané doručenie 3. březen
Výrobce: BESTWAY
Kód výrobku: 52199

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Dětské skluzavky jsou velmi jednoduché hračky, které milují menší i větší děti. & Nbsp; Klouzání na skluzavce, samozřejmě s asistencí dospělého, si dokáží užít už batolata a vyřádit se na ní i děti v předškolním věku, dokonce i školáci. Kromě toho, správná skluzavka najde své využití na zahradě, v pískovišti, ale například i v bazénu či v dětském pokoji . O tom, že zábavu na skluzavce si děti užívají, určitě není pochyb. Mnohé z nich dokáží klouzání se strávit celé hodiny.

Možná jste však netušili, že dětské skluzavky jsou skvělým prostředkem pro rozvoj hrubé motoriky . Děti si při klouzání trénují koordinaci pohybů, rovnováhu, posilují svaly . Motivuje je k pohybu a je všestranně užitečné pro rozvoj pohybové sústavy.Ak děti nemají na zahradě dostatek podnětů, velmi rychle se tam začnou nudit. Nelze se pak divit, že dříve či později zakotví raději u počítače nebo před televizorem. Pobyt a pohyb na čerstvém vzduchu je v současné přetechnizované době pro dítě tím nejlepším. Skluzavka je bezpochyby jeden ze způsobů, jak k němu děti motivovat.

S touto vodní skluzavkou zažijí Vaše děti nekonečno zábavy během letních horkých dnů! Díky kvalitnímu materiálu Vám skluzavka zaručí dlouhou životnost a bezpečnost . Příprava skluzavky na závody je velmi jednoduchá. Stačí skluzavku rozložit na travnatý povrch, připojit zahradní hadici a připevnit skluzavky k zemi tak, aby se během závodů nepohnula. A zábava může začít!


Vlastnosti produktu:

- kvalitní materiál
- dlouhá životnost
- bezpečný provoz

- snadná údržba  
Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!