Berbesa luxusní mluvící dětská panenka Natálka 40 cm | Panenky a príslušenství | Inlea.cz
+420 (2) 34717580
Novinka

Berbesa luxusní mluvící dětská panenka Natálka 40 cm

Hraní se s panenkami je krásná hra , kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte . Péčí o panenku jako o vlastní miminko se dívky přibližují světu dospělých , zkoušejí, co život maminky přináší. Luxusní španělská dětská panenka - holčička Berbesa ... Čítaj ďalej
1 047 Kč
Poslední kus skladem
Očakávané doručenie 11. květen
Výrobce: Berbesa
Kód výrobku: 40563

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Hraní se s panenkami je krásná hra , kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte . Péčí o panenku jako o vlastní miminko se dívky přibližují světu dospělých , zkoušejí, co život maminky přináší.

Luxusní španělská dětská panenka - holčička Berbesa Natálka je úžasná hračka pro každé malé děvčátko, které se chce hrát na maminku. Panenka má měkké látkové tělo , gumové ruce a nohy propracované do nejmenších detailů . Okouzlující holčička Natálka má milou tvářičku , která vypadá jako opravdové holčička . Panenka má v zádech ukrytý hrací modul , který se aktivuje po vyjmutí pojistky. Stačí stisknout panence tělíčko a panenka začne vydávat zvuk smějícího se dítěte a říkat 'máma' a 'papá'. Tento zvuk se sám vypne po jednom cyklu. Panenka má modré oči , řasy a nádherné světlé dlouhé vlásky . Součástí panenky je růžový kabátek , srdiečkované šatičky , bílé kraťásky a ponožky . Oblečení se dá svléknout. Tělíčko miminka má jemnou vůni po vanilce . Vaše holčička si v panence najde svou nejlepší kamarádku.

Vlastnosti produktu:

- vyrobena z kvalitního materiálu  

- vypadá jako opravdové miminko

< p> - v krásných příjemných barvách

- jemná vůně po vanilce


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!