Berbesa luxusní mluvící dětská panenka Kristína 52 cm | Panenky a príslušenství | Inlea.cz
+420 (2) 34717580
Novinka

Berbesa luxusní mluvící dětská panenka Kristína 52 cm

Hraní se s panenkami je krásná hra , kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte . Péčí o panenku jako o vlastní miminko se dívky přibližují světu dospělých , zkoušejí, co život maminky přináší. Luxusní španělská dětská panenka Berbesa Kristína ... Čítaj ďalej
1 145 Kč
Poslední kus skladem
Očakávané doručenie 27. duben
Výrobce: Berbesa
Kód výrobku: 39506

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Hraní se s panenkami je krásná hra , kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte . Péčí o panenku jako o vlastní miminko se dívky přibližují světu dospělých , zkoušejí, co život maminky přináší.

Luxusní španělská dětská panenka Berbesa Kristína je úžasná hračka pro každé malé děvčátko, které se chce hrát na maminku. Panenka má měkké látkové tělo , gumové ručičky a nohy, propracované do nejmenších detailů . Panenka Kristína má na zádech hrací modul , který se aktivuje po vyjmutí pojistky. Stačí stisknout panence tělíčko a panenka začne vydávat zvuk smějícího se dítěte a říkat 'máma' a 'papá'. Tento zvuk se sám vypne po jednom cyklu. Panenka má modré oči , řasy a nádherné světlé a husté vlásky . Součástí panenky je fialový kabátek , hvězdičkové šatičky , bílé kraťásky , šála a ponožky s bílými botičkami < / b>. Oblečení se dá svléknout. Tělíčko miminka má jemnou vůni po vanilce . Péče o tak nádhernou panenku nikdy nekončí.


Vlastnosti produktu:

- vyrobena z kvalitního materiálu  

- vypadá jako opravdové miminko

- v krásných růžových barvách

- jemná vůně po vanilce


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!