Berbesa luxusní dětská panenka-miminko Valentina 28 cm | Panenky a príslušenství | Inlea.cz
+420 (2) 34717580
Novinka

Berbesa luxusní dětská panenka-miminko Valentina 28 cm

Hraní se s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte . Péčí o panenku jako o vlastní miminko se dívky přibližují světu dospělých , zkoušejí, co život maminky přináší. Luxusní španělská dětská panenka Berbesa Valentina je ... Čítaj ďalej
698 Kč
Skladem do 2-4 dnů
Výrobce: Berbesa
Kód výrobku: 33048

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Hraní se s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte . Péčí o panenku jako o vlastní miminko se dívky přibližují světu dospělých , zkoušejí, co život maminky přináší.

Luxusní španělská dětská panenka Berbesa Valentina je úžasná hračka pro každé malé děvčátko, které se chce hrát na maminku. Panenka má vinylové tělíčko, ručičky i nožičky. Okouzlující Valentina má milou tvářičku , která vypadá jako opravdové miminko. Faldíky na ručičkách, nožičkách a bříšku ještě více připomínají novorozence. Panenka má krásné modré kukadla , růžové rty , ručičky a nožičky jsou pohyblivé v kloubech. Součástí je roztomilý pletený růžový overal s mašličkou , pletená čepička , ponožky a krásná pletená zavinovačka . Oblečení se dá svléknout. Tělíčko miminka má jemnou vůni po vanilce . Do této panenky se určitě zamilují všechny malé maminky.

Vlastnosti produktu:

- vyrobena z kvalitního materiálu  

- vypadá jako opravdové miminko

< p> - v krásných růžových barvách

- jemná vůně po vanilce


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!