Berbesa luxusní dětská panenka-miminko Sofia 28 cm | Panenky a príslušenství | Inlea.cz

Berbesa luxusní dětská panenka-miminko Sofia 28 cm

Hraní se s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte . Péčí o panenku jako o vlastní miminko se dívky přibližují světu dospělých , zkoušejí, co život maminky přináší. Luxusní španělská dětská panenka Berbesa Sofia  ... Čítaj ďalej
662 Kč
Na skladě
Očekávané doručení 19. srpen
Výrobce: Berbesa
Kód výrobku: 45036

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Hraní se s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte . Péčí o panenku jako o vlastní miminko se dívky přibližují světu dospělých , zkoušejí, co život maminky přináší.

Luxusní španělská dětská panenka Berbesa Sofia  je úžasná hračka pro každé malé děvčátko, které se chce hrát na maminku. Panenka má vinylové tělíčko, ručičky i nožičky. Okouzlující Sofia má milou tvářičku , která vypadá jako opravdové miminko. Faldíky na ručičkách, nožičkách a bříšku ještě více připomínají novorozence. Panenka má krásná šedivá kukadla , růžové rty , ručičky a nožičky jsou pohyblivé v kloubech. Součástí je roztomilý pletený modrý overal s mašličkou , pletená čepička , ponožky a krásná pletená zavinovačka . Oblečení se dá svléknout. Tělíčko miminka má jemnou vůni po vanilce . Do této panenky se určitě zamilují všechny malé maminky.

Vlastnosti produktu:

- vyrobena z kvalitního materiálu  

- vypadá jako opravdové miminko

- v krásných modrých barvách

- jemná vůně po vanilce

 Vlastnosti produktu

Věk: 3+

Délka panenky: 28 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!