Berbesa luxusní dětská panenka-miminko Ema 39 cm | Panenky a príslušenství | Inlea.cz
+420 (2) 34717580
Novinka

Berbesa luxusní dětská panenka-miminko Ema 39 cm

Hraní se s panenkami je krásná hra , kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte . Péčí o panenku jako o vlastní miminko se dívky přibližují světu dospělých , zkoušejí, co život maminky přináší. Luxusní španělská dětská panenka - miminko Berbesa ... Čítaj ďalej
1 364 Kč
Skladem do 2-4 dnů
Výrobce: Berbesa
Kód výrobku: 35139

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Hraní se s panenkami je krásná hra , kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte . Péčí o panenku jako o vlastní miminko se dívky přibližují světu dospělých , zkoušejí, co život maminky přináší.

Luxusní španělská dětská panenka - miminko Berbesa Ema je úžasná hračka pro každé malé děvčátko, které se chce hrát na maminku. Panenka má vinylové tělíčko, ručičky i nožičky. Okouzlující miminko Ema má milou tvářičku, která vypadá skutečně jako opravdové miminko . Faldíky na ručičkách, nožičkách a bříšku ještě více připomínají novorozence. Panenka má krásné modré kukadla , řasy , růžové rty , ručičky a nožičky jsou pohyblivé v kloubech. Součástí je roztomilé pletené tričko , kraťásky , ponožky , čelenka , krásná pletená deka a dudlík s klipem (dudlík nelze vložit miminku do úst). Oblečení se dá svléknout. Tělíčko miminka má jemnou vůni po vanilce . Péče o tak nádhernou panenku nikdy nekončí.

Vlastnosti produktu:

- vyrobena z kvalitního materiálu  

- vypadá jako opravdové miminko

- v krásných růžových barvách

- jemná vůně po vanilce

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!