Berbesa luxusní dětská panenka-holčička Laura 40 cm | Panenky a príslušenství | Inlea.cz
+420 (2) 34717580
Novinka

Berbesa luxusní dětská panenka-holčička Laura 40 cm

Hraní se s panenkami je krásná hra , kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte . Péčí o panenku jako o vlastní miminko se dívky přibližují světu dospělých , zkoušejí, co život maminky přináší. Luxusní španělská dětská panenka - holčička Berbesa ... Čítaj ďalej
1 057 Kč
Poslední kus skladem
Očakávané doručenie 6. srpen
Výrobce: Berbesa
Kód výrobku: 35138

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Hraní se s panenkami je krásná hra , kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte . Péčí o panenku jako o vlastní miminko se dívky přibližují světu dospělých , zkoušejí, co život maminky přináší.

Luxusní španělská dětská panenka - holčička Berbesa Laura je úžasná hračka pro každé malé děvčátko, které se chce hrát na maminku. Panenka má vinylové tělíčko, ručičky i nožičky. Okouzlující holčička Laura má milou tvářičku , která vypadá skutečně jako živá . Panenka má modré oči , řasy a nádherné světlé dlouhé vlásky . Součástí panenky je kabátek , šatičky , Punčocháčky a botičky . Oblečení se dá svléknout. Tělíčko miminka má jemnou vůni po vanilce . Vaše holčička si v panence najde svou nejlepší kamarádku.


Vlastnosti produktu:

- vyrobena z kvalitního materiálu  

- vypadá jako opravdové holčička

- v krásných světlých barvách

- jemná vůně po vanilce

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!