BabyYuga mini pisoár pro děti s přísavkami - oranžový | Nočníky a vaničky | Inlea.cz

BabyYuga mini pisoár pro děti s přísavkami - oranžový

Dětský pisoár BabyYuga ve tvaru žabky je určen pro všechny malé chlapce, kteří již vyrostli z plenek. Pisoár disponuje s přísavkami, díky kterým pevně drží na dlaždicích v koupelně, a je možné pisoár přizpůsobovat v průběhu růstu dítěte. Při používání dětského pisoáru se malí chlapci budou cítit jako dospělý.  Chlapce ... Čítaj ďalej
Tento produkt je momentálně nedostupný.
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE-3449

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Dětský pisoár BabyYuga ve tvaru žabky je určen pro všechny malé chlapce, kteří již vyrostli z plenek. Pisoár disponuje s přísavkami, díky kterým pevně drží na dlaždicích v koupelně, a je možné pisoár přizpůsobovat v průběhu růstu dítěte. Při používání dětského pisoáru se malí chlapci budou cítit jako dospělý.  Chlapce zaručeně zaujme točící se vrtulka ve střední části dětského pisoáru, která se hýbe při proudu tekutiny.

Výhodou pisoáru je, že není náročný na prostor. Vnitřní část pisoáru se dá vyjmout a lze ji velmi pohodlně a bezproblémově vyčistit. Pokud chcete, vnitřní část s vrtulkou můžete postavit i na zem, protože má zespodu nožičky. Dětský pisoár je skvělou pomůckou jako dítě rychle a efektivně odnaučit od používání plen.

Vlastnosti produkty:

• výborná pomůcka jako dítě odnaučit od používání plenek

• krásný design žabičky

• otáčející se vrtulka

 Vlastnosti produktu

Rozměry: 30 cm x 21 cm x 16 cm

Materiál: plast

Doporučený věk: 12m +

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!