BabyYuga mini pisoár pro děti s přísavkami modrý | Dětské doplňky | Inlea.cz
+420 (2) 34717580
Novinka

BabyYuga mini pisoár pro děti s přísavkami modrý

Dětský pisoár BabyYuga   ve tvaru žabky je určen pro všechny malé chlapce, kteří již   vyrostli z plenek . Pisoár disponuje s   přísavkami,   díky kterým   pevně drží   na dlaždicích v koupelně, a je možné pisoár   přizpůsobovat   v průběhu růstu dítěte. Při používání dětského pisoáru se malí chlapci budou cítit jako ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

298 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE3451

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Dětský pisoár BabyYuga   ve tvaru žabky je určen pro všechny malé chlapce, kteří již   vyrostli z plenek . Pisoár disponuje s   přísavkami,   díky kterým   pevně drží   na dlaždicích v koupelně, a je možné pisoár   přizpůsobovat   v průběhu růstu dítěte. Při používání dětského pisoáru se malí chlapci budou cítit jako dospělý. Zaručeně zaujme malých chlapců   točící se vrtulka   ve střední části dětského pisoáru, která se hýbe při proudu tekutiny.

Výhodou pisoáru je, že není náročný na prostor. Vnitřní část pisoáru se dá vyjmout a lze ji velmi   pohodlně   a bezproblémově vyčistit. Pokud chcete, vnitřní část s vrtulkou můžete   postavit i na zem , protože má zespodu nožičky. Dětský pisoár je skvělou pomůckou jako dítě rychle a efektivně   odnaučit od používání plen.  

Vlastnosti produkty:

• výborná pomůcka jako dítě odnaučit od používání plen

• krásný design žabičky

• otáčející se vrtulka  


Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky