Autosedačka - podsedák Nania Dream Flamingo | Autosedačky | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Autosedačka - podsedák Nania Dream Flamingo

Autosedačka značky Nania   byla vyrobena s cílem zajistit maximální bezpečnost a pohodlí vašeho dítěte při jízdě. Všechny sedačky jsou před prodejem důkladně testovány a podrobeny důkladné technické kontrole. Tím je zajištěno, že splňují všechny bezpečnostní požadavky ECE R44 / 04 požadované v Evropské unii. ... Čítaj ďalej
549 Kč
Skladem do 2-4 dnů
Výrobce: NANIA
Kód výrobku: 41833

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Autosedačka značky Nania   byla vyrobena s cílem zajistit maximální bezpečnost a pohodlí vašeho dítěte při jízdě. Všechny sedačky jsou před prodejem důkladně testovány a podrobeny důkladné technické kontrole. Tím je zajištěno, že splňují všechny bezpečnostní požadavky ECE R44 / 04 požadované v Evropské unii.

Autosedačka- podsedák Animals Dream Plameňák   se snadno instaluje pomocí 3-bodového pásu .   Použité materiály při výrobě a ergonomie podsedáku zaručí Vašemu dítěti bezpečí a pohodlí i na delších cestách.   Prodyšný a komfortní potah lze jednoduše sejmout a vyprat v pračce. Pohodlná, ergonomicky tvarovaná a přitom dostatečně pevná skořepina se dobře přizpůsobí tvaru těla dítěte co zvyšuje jeho stabilitu a bezpečí během cestování.

Vlastnosti produktu:

- nastavitelné 3-bodové pásy

- konstrukce vyrobena z nejkvalitnějších materiálů

- ergonomický design

- kvalitní a prodyšný potah, který lze složit a vyprat

- v souladu s normou ECE R44 / 04

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky