Aga4Kids Dětská houpačka Molli HP01 | Dětské houpačky | Inlea.cz

Aga4Kids Dětská houpačka Molli HP01

Hledáte pro vaše dítě kvalitní, bezpečnou a krásnou houpačku? Nejlepší zábava přímo v teple Vašeho domova! Úžasná interiérová houpačka je skvělým doplňkem, ale i prostředkem pro zábavu Vašich nejmenších.Houpačka je sice klasická hračka, přesto ale dokáže potěšit každé dítě. Houpačka je vyrobena s velkou pozorností k ... Čítaj ďalej
2 390 Kč
Poslední kus skladem
Očekávané doručení 28. březen
Výrobce: AGA
Kód výrobku: K12496

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Hledáte pro vaše dítě kvalitní, bezpečnou a krásnou houpačku? Nejlepší zábava přímo v teple Vašeho domova! Úžasná interiérová houpačka je skvělým doplňkem, ale i prostředkem pro zábavu Vašich nejmenších.

Houpačka je sice klasická hračka, přesto ale dokáže potěšit každé dítě. Houpačka je vyrobena s velkou pozorností k detailům. Materiál je měkký, pohodlný a jemný. Dodávají houpačce ještě větší kouzlo. Výrobek je vyroben z jemného sametového plyšového materiálu, který je velmi měkký a velmi odolný. Pokud je látka špinavá, otřete ji měkkým hadříkem. Borovicové dřevo, které tvoří rám, poskytuje záruku vysokého standardu produktu. Houpačka je vybavena robustními bavlněnými lany, které vydrží zatížení až 25 kg. Sada obsahuje dvě silné kovové kola pro zavěšení. Stačí si koupit upevňovací šrouby do betonu nebo dřeva, v závislosti na tom, kde houpačka visí.

Vlastnosti a funkce:

- velmi silné, bavlněné lana

- ideální do interiéru i exteriéru

- odnímatelný polštářek pro maximální pohodlí dítěte


 Vlastnosti produktu

Materiál: dřevo, samet, bavlna

Rozměry:

- šířka: 25 cm

- délka: 60 cm

Lana: délka 2 m

Tloušťka lana: 20 mm

Maximální zatížení: 25 kg

Normy: CE, splňuje veškeré směrnice EU

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!