AGA záhradný konzolový slunečník EXCLUSIV GARDEN 300 cm Dark Red | Slunečníky | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

AGA záhradný konzolový slunečník EXCLUSIV GARDEN 300 cm Dark Red

Zahradní slunečník s kovovou konstrukcí Vám poslouží jako ochrana proti slunečnímu záření nebo dešti. Tento stylový slunečník Vám poskytne dostatečný chládek, díky čemuž si i během horkých slunečných dní můžete dopřát příjemný odpočinek v zahradě. Stejně Vám zajistí i ochranu před deštěm, což znamená, že odpočinek na terase již ... Čítaj ďalej
1 599 Kč
Na skladě
Výrobce: AGA
Kód výrobku: K4663

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Zahradní slunečník s kovovou konstrukcí Vám poslouží jako ochrana proti slunečnímu záření nebo dešti. Tento stylový slunečník Vám poskytne dostatečný chládek, díky čemuž si i během horkých slunečných dní můžete dopřát příjemný odpočinek v zahradě. Stejně Vám zajistí i ochranu před deštěm, což znamená, že odpočinek na terase již nebude ničím vyrušen! Slunečník je odolný vůči povětrnostním vlivům, je nenáročný na údržbu a snadno se skladuje. Pevná konstrukce a kvalitní materiál Vám zaručí dlouhou životnost produktu a zároveň i bezpečnost při používání. Noha slunečníku je umístěna mimo stíněnou plochu, proto je nutné stojan zatížit dvěma nebo čtyřmi dlaždicemi, případně jej přišroubovat k pevnému podkladu.

Ve vrchní části slunečníku se nachází praktický ventilační otvor, který zajišťuje plynulou cirkulaci vzduchu a tím se zamezuje vytváření skleníkového efektu. Snadnou manipulaci při rozkládání a skládání slunečníku zajišťuje jednoduchý klikový mechanismus. Při tomto slunečníku lze regulovat výšku a úhel náklonu. Zajistěte si tento krásný moderní zahradní slunečník a užívejte si příjemný chládek i během horkých slunečných dnů! Slunečník nevystavujte bouři nebo silnému větru!

Vlastnosti a funkce:

• odolný vůči povětrnostním podmínkám

• snadné skladování

• ventilační otvor, který umožňuje cirkulaci vzduchu

• snadné nastavení výšky a náklonu slunečníku

• dlouhá životnost

• moderní design

 Vlastnosti produktu

Materiál konstrukce: ocel ošetřená práškovým lakem

Průměr konstrukce: 48 m

Počet žeber: 6

Materiál stříšky: polyester 180 g / m²

Průměr stříšky: 300 cm

Hmotnost: 11,5 kg

Celková výška slunečníku: 250 cm

Rozměry balení: 193 x 32,5 x 13,5 cm

Normy: Vyhovuje směrnicím EU, Certifikát CE

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky